0 800 503 773

loading

VUSO представляє нові можливості для користувачів Яндекс.Навігатор

28.12.2016

   VUSO — перша страхова компанія в Україні, яка стала партнером Яндекс. Додаток Яндекс. Навігатор допомагає автомобілістам прокладати оптимальні маршрути до представництв компанії VUSO та її партнерів.

   На мапі програми водії бачать місця, де розташовані представництва VUSO і партнерів компанії — мережа АЗС WOG та відділення Universal Bank. Яндекс.

Навігатор показує місця, де водій може придбати ОСАГО від надійної страхової компанії зі 100% впевненістю в дійсності поліса.

Автомобіліст вибирає на мапі одне із них, і додаток прокладає до нього оптимальний маршрут — з урахуванням поточних пробок і дорожніх пригод. Ще одне оновлення, яке отримало додаток Яндекс. Навігатор, — в меню пошуку навігатора з'явилася ікона для швидкої побудови маршруту до представництва VUSO.

   Яндекс.Навігатор — безкоштовний мобільний навігаційний додаток для автомобілістів. Програма прокладає оптимальні маршрути з урахуванням пробок і дорожніх пригод. В Україні додатком користується 850 тис. водіїв і 60% з них мешкають в Києві. Програма Яндекс.Навігатор доступна для смартфонів і планшетів під управлінням Android, iOS, Windows Mobile та Windows Phone.

Дізнатись про вартість договору страхування