0 800 503 773

loading

Виїзна нарада директорів СК «ВУСО» відбулася у Києві 18-20 липня

22.07.2013
  18 - 20 липня 2013 року в Києві відбулась виїзна нарада директорів ПрАТ СК «ВУСО» участь, в якій взяли директори всіх представництв в Україні, голова правління Олена Вікторівна Мітроніна, заступники голови правління та керівники всіх напрямків головного офісу компанії.
  На нараді були підведені підсумки роботи СК «ВУСО» в першому півріччі 2013 року, обговорювалися питання зменшення термінів страхових виплат для клієнтів і підвищення лояльності компанії до клієнтів. На зустрічі обговорили основні напрямки розвитку продажів у другому півріччі 2013 року. Крім того обговорювалися актуальні питання можливості розвитку альтернативних каналів продажів з урахуванням тенденцій розвитку ринку страхових послуг в Україні.
  Для підтримки корпоративного духу компанії, згуртованості колективу та підвищення ефективності комунікативних процесів в перший день наради директорів була проведена корпоративна, командна гра «Скарб Інків", в якій взяли участь всі члени наради директорів. Метою гри було об'єднати колектив поза робочого простору, підвищити ефективність командної роботи, виробити навички, які сприятимуть командному рішенням труднощів наших клієнтів в майбутньому.
   Як зазначив директор з маркетингу, один з найактивніших учасників гри, Борис Ратанов: «Командні ігри - це дуже гарний привід відволіктися від повсякденної суєти, поринути ненадовго в світ пригод, відпочити душею і насолодитися спілкуванням з колегами, друзями». Не можна штучно зобразити дві речі почуття гумору і «атмосферу» в колективі, під час гри вони були на дуже високому рівні. Особливо приємно було побачити, що не було жодного байдужого учасника, всі провели час весело і з користю.
  «Команда - це група людей, що працюють разом над досягненням конкретної бізнес-мети».
 

Дізнатись про вартість договору страхування