0 800 503 773

loading

Страхова компанія ВУСО візьме у виставці електромобілів Plug-In Ukraine

09.06.2016

 

 

10 червня 2016 року розпочне роботу Перша міжнародна виставка електромобілів Plug-In Ukraine. Учасниками цього заходу стануть по-справжньому інноваційні компанії, чиє бачення перспектив розвитку автомобільного та страхового ринків перевершує усе, що звично і традиційно. У числі експонентів - компанія ВУСО, найбільш інноваційна страхова компанія, яка першою в Україні запропонувала страхові послуги для водіїв електричних автомобілів.

Plug-In Ukraine – це виставка для тих, хто цікавиться або вже їздить на електричних авто. Ці люди прогресивні і дуже люблять інновації. Відвідувачі Plug-In Ukraine побачать нові моделі електромобілів, а також ознайомляться з інфраструктурною складовою - зарядними станціями і комплектуючими.

Найцікавіше, в рамках заходу будуть проходити тест-драйви. СК ВУСО надасть власникам електричних авто надійний страховий захист. А якщо заряд акумулятора вашого електромобіля несподівано вичерпається, то й забезпечить безкоштовну евакуацію застрахованого електромобіля до найближчої зарядної станції.

Plug-In Ukraine - 2016 відбудеться в період з 10 по 12 червня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: Київ, вулиця Салютна 2-б, біля станції метро «Нивки». 

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування