0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» разробила унікальні страхові продукти. Новий проект спільно з WOG

12.12.2014

З грудня 2014 року СК «ВУСО» запустила новий проект з продажу унікальних на страховому ринку коробкових продуктів для автомобілістів спільно з сіттю АЗК WOG.

Відтепер кожний водій може придбати коробкові продукти від страхової компанії «ВУСО» на будь-якій автозаправці WOG або на сайті компанії. В продажі знаходяться 2 нових продукту:

Договір страхування «Автоцивілка +» дозволить автовласникам покривати збитки, які було нанесено третім особам в ДТП за вини застрахованого, зі збільшеним лімітом.

Договір страхування «КАСКО від поганих доріг» дозволить застрахувати ходову частину автомобіля та/або шин і коліс від попадання в яму або відкритий комунікаційний люк.

Ви можете придбати обидва виду унікальних страхових продуктів на автозаправках сіті WOG, а потім активувати їх вдома на сайті компанії СК «ВУСО» vuso.ua дуже просто та швидко!

Отримати детальну інформацію о нових страхових продуктах, умовах договору та процедурі активації можна за телефоном 0 800 503 773 цілодобово та безкоштовно зі всіх стаціонарних телефонів України.

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування