0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» через суд домоглася виплати від Міноборони Росії

16.09.2015

 

 

 

СК «ВУСО» отримала 80 000 російських рублів від Міністерства оборони РФ. Компанія виграла судовий процес із регресу.

 

У листопаді 2008 року автомобіль, застрахований у «ВУСО», потрапив у ДТП. Другий учасник аварії (винуватець) був російським військовослужбовцем. Його транспортний засіб належав Військовій комендатурі гарнізону Севастополя РФ. Компанія виплатила страхове відшкодування потерпілому.

 

На підставі ст. 993 Цивільного кодексу України та ст. 27 закону «Про страхування» співробітники юридичного відділу «ВУСО» звернулися з позовом про стягнення з Міністерства оборони РФ (в особі Військової комендатури гарнізону Севастополя) шкоди внаслідок ДТП в порядку регресу.

 

30 липня 2014 року Господарський суд Севастополя ухвалив рішення стягнути з Міністерства оборони Росії суму завданої майнової шкоди.

 

Опоненти неодноразово оскаржували цей вердикт. В результаті тривалих судових розглядів Верховний Суд РФ залишив чинним рішення першої інстанції. Але навіть після цього відповідач не квапився його виконувати.

 

Після подання великої кількості процесуальних документів (заяв, скарг і запитів), а також після отримання безлічі відмов від різних органів РФ рішення суду було виконано, а грошові кошти стягнуто з Міністерства оборони Росії в повному обсязі.

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування