0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» бореться з шахраями

12.10.2015

СК «ВУСО» домоглася покарання зловмисника, який украв і підробив страховий поліс ОСЦПВ. Це перший випадок в історії компанії, коли за фактом крадіжки, підробки й використання підробленого полісу відкрито кримінальне провадження й винесено обвинувальний вирок суду.

Поліс ОСЦПВ було передано для реалізації в автосалон. Там його викрав менеджер і виписав на матір. Через деякий час її автомобіль потрапив у ДТП. Шахраї спробували отримати страхове відшкодування за полісом, який здобули обманним шляхом.

Служба безпеки СК «ВУСО» провела службове розслідування й за його підсумками звернулася з заявою до міліції. Стосовно зловмисника було відкрито кримінальне провадження, яке пізніше передали до суду. Суд визнав його винним за статтями 357 (ч. 1) і 358 (ч. 1, 4) Кримінального кодексу України («Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження» і «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»).

Суд визнав поліс недійсним із моменту укладення. З матір'ю засудженого, на яку й було виписано документ, досягнуто домовленості про повернення виплаченої страхової суми.


Дізнатись про вартість договору страхування