0 800 503 773

loading

Результати роботи у 2011 році

01.02.2012

   Ми завжди на крок попереду. Наша компанія стабільно розвивається на вітчизняному страховому ринку вже десять років. Кожен рік для нас - це рік нових успіхів і досягнень. 2011 рік у цьому плані не став винятком. Він став для нас інноваційним. Саме в 2011 році ми запустили низку нових програм страхування і сервісів, які значно полегшують процес страхування для клієнтів і партнерів. 

   Ми стрімко розвиваємо нашу партнерську мережу і створюємо всі умови, щоб процес співробітництва був якомога комфортніше і тепліше. Спеціально для цього ми розробили і впровадили спеціальний Web-інтерфейс, що дозволяє нашим партнерам укладати договори страхування прямо на робочому місці. З нами працюють передові банки і автосалони країни. 

   Для зручності наших клієнтів ми постійно розширюємося. З кожним роком ми стаємо ближче. Клієнт - це основна цінність компанії, тому ми постійно вдосконалюємо і покращуємо власні сервіси. Саме для цього ми створили зручний інтернет-магазин, що дозволяє будь кому придбати страховий поліс не виходячи з дому. Також, спеціально для зручності клієнта, наші точки обслуговування розташовані в передових супермаркетах країни, в автосалонах,  на СТО і навіть на підприємствах. 

   Позитивна динаміка розвитку наших фінансових показників каже сама за себе. 2011 рік став черговою сходинкою нашого успіху.

Дізнатись про вартість договору страхування