0 800 503 773

loading

Корпоративне
автострахування
ОСЦПВ та КАСКО

Отримайте пропозицію по автострахуванню для юридичних осіб з виплатою за 7 днів!

Застрахувавши ваш автопарк в нас, ви гарантовано отримаєте виплату без паперової тяганини від учасника прямого врегулювання за ОСЦПВ.

Відчуйте наші переваги:

  • Знижка - при замовленні онлайн дешевше до 40%
  • Строк - виплата за КАСКО за 7 днів після ДТП

Дізнайтесь вартість автострахування:

Захистити власний автопарк від несприятливих подій реально з програмами корпоративного автострахування ОСЦПВ і КАСКО. СК VUSO враховує особливості експлуатації транспортних засобів на підприємстві, вимоги до переліку послуг, індивідуально формує ціну для кожного клієнта. Страхування авто юридичних осіб в нашій компанії — це гарантія стабільності бізнесу.

 

Пропозиції автострахування для корпоративних клієнтів

 

Надійний страховий захист автопарку фірми є ефективним інструментом планування витрат, цивілізованим способом компенсації непрогнозованих фінансових витрат. Серед пропозицій СК VUSO:

ОСЦПВ для юридичних осіб. З його допомогою власник застрахує свою відповідальність перед третіми особами, постраждалими в результаті ДТП. Страхова компанія візьме на себе відшкодування збитків при заподіянні шкоди їх здоров'ю або майну;

КАСКО для юридичних осіб. Це комплексне страхування дозволяє покрити всі ризики, пов'язані з експлуатацією транспортних засобів на підприємстві. Збиток, нанесений автомобілям в результаті стихійних лих, пожеж, протиправних дій третіх осіб, дорожньо-транспортних пригод, буде заповнений коштом страхової.

Розрахунок остаточної суми проводиться індивідуально. Це залежить від типу страхування, сфери діяльності, переліку можливих загроз, франшизи, ліміту.

 

VUSO — надійний страховий партнер

 

Великий досвід роботи компанії дозволяє стверджувати, що оформлення страховки авто для юридичних осіб принесе вигоду клієнту. За кожною організацією закріплюють персонального менеджера, який розбирається в специфіці бізнесу, готовий сформувати індивідуальну пропозицію для підприємства. СК VUSO гарантує:

  • акуратність в оформленні документів;
  • відсутність потреби страхувати кожен автомобіль окремо;
  • проведення гнучкої цінової політики;
  • мінімальний набір виключень в страховому полісі;
  • вигідні умови укладення договору та його оплати;
  • відсутність обмежень за віком і стажем водіїв.

Крім основного переліку страхових послуг за програмами ОСЦПВ і КАСКО, пропонуються додаткові сервіси, пов'язані з дистанційним покриттям збитків, повною організацією техдопомоги на дорозі (KASKO ASSISTANCE) тощо.

СК VUSO працює за системою прямого врегулювання, що гарантує відсутність паперової тяганини при оформленні виплат.
З нами ваша організація ніколи не отримає зауважень з боку аудиторів про необґрунтовану вартість послуг, автопарк буде під надійним страховим захистом.

Обравши нас в якості страхового партнеру Ви уникнете наступних наслідків:

- відсутність виплати при настанні страхового випадку;
- зауважень аудиторів підприємства щодо необґрунтованої вартості послуги страхування;
- питань керівника щодо надійності та фінансової стабільності обраної страхової компанії.

Назвіться, будь-ласка

Робимо сервіс краще кожного дня

разом з нашими клієнтами