0 800 503 773

loading

Корпоративне
автострахування
ОСЦПВ та КАСКО

Отримайте пропозицію по автострахуванню для юридичних осіб з виплатою за 7 днів!

Застрахувавши ваш автопарк в нас, ви гарантовано отримаєте виплату без паперової тяганини від учасника прямого врегулювання за ОСЦПВ.

Відчуйте наші переваги:

  • Знижка - при замовленні онлайн дешевше до 40%
  • Строк - виплата за КАСКО за 7 днів після ДТП
  • Подарунок - паливо для автопарку!

Дізнайтесь вартість автострахування:

Сутність і значення страхування фінансових ризиків

Поняття фінансових ризиків законодавством України, в тому числі законом «Про страхування» не визначене. Страховики відносять до цієї категорії неотримання і втрату прибутку. Страхування фінансових ризиків в Україні є дуже популярним серед суб'єктів господарювання, хоча серед інших видів страхової діяльності воно почало розвиватися останнім.

Фінансові ризики передбачають здійснення страхувальником підприємницької діяльності, об'єктом якої виступають грошові кошти в національній та іноземних валютах і цінні папери. Виходячи з цього, визначають такі види фінансових ризиків:

  • господарський – невиконання фінансових зобов'язань перед кредиторами, власниками (акціонерами, інвесторами), контрагентами (постачальниками, посередниками) тощо;
  • валютний – фінансові втрати від коливання валютних курсів в період виконання умов міжнародного контракту. Існують ризики імпортера й експортера;
  • інвестиційний – повне або часткове неповернення вкладених у проект коштів або неотримання від нього прибутку протягом певного терміну. 

Страхування фінансових ризиків – захист господарських угод від реальних і потенційних збитків, які спричинені втратою платоспроможності, протиправними діями, стихійними лихами тощо.

Умови виникнення і особливості страхування фінансових і кредитних ризиків

Певні групи ризиків притаманні відповідним категоріям учасників господарської діяльності.

Фінансові ризики – це прерогатива суб'єктів господарювання.

Так, валютні ризики виникають у виробничих і торговельних підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

Інвестиційні ризики виникають у суб'єктів інвестиційної сфери.

Господарські ризики – найширша категорія. Вона передбачає невиконання договорів, пов'язаних з наданням послуг, постачанням товарів, виконанням робіт тощо. 

Кредитні ризики– це небезпека неповернення підприємствами позик комерційним банкам при проведенні останніми активних операцій. Ці ризики включають неотримання прибутку банком від наданих кредитів.

Розмір тарифів і страхова сума встановлюються у відповідності до внутрішніх правил страховика і узгоджуються із страхувальником. Способи визначення страхової суми:

  • вона не перевищує суми вкладених у проект коштів;
  • вкладення збільшуються на запланований розмір прибутку. 

У першому випадку страхове відшкодування – це позитивна різниця між страховою сумою і поверненими інвестиціями. В другому – між страховою сумою і валовими надходженнями від проекта.

Обравши нас в якості страхового партнеру Ви уникнете наступних наслідків:

- відсутність виплати при настанні страхового випадку;
- зауважень аудиторів підприємства щодо необґрунтованої вартості послуги страхування;
- питань керівника щодо надійності та фінансової стабільності обраної страхової компанії.

Назвіться, будь-ласка

Робимо сервіс краще кожного дня

разом з нашими клієнтами