0 800 503 773

loading

Страхування медичних витрат “Канікули.UA” для тих, хто подорожує Україною

Подорожувати Україною — чудовий варіант для коротких та бюджетних мандрівок. Насолоджуйтесь мальовничими краєвидами та атмосферними місцями з надійним захистом від СК VUSO.


Ми турбуємось про українських туристів і пропонуємо страхову програму “Канікули.UA”. При оформленні полісу ви гарантовано отримаєте матеріальну підтримку у разі раптового захворювання чи нещасного випадку під час подорожі на території України.

Розрахувати вартість страховки

Переваги

• Страховий ліміт до 100 тис. грн
• Доступне лікування в комерційних клініках
• Опція “Спорт”, яка передбачає покриття ризиків екстремального та активного відпочинку
• Покриття COVID-19
• Забезпечення металоконструкціями в разі необхідності оперативного втручання

Чому варто придбати програму страхування “Канікули.UA”

• Передбачено два пакети “ДОСТУПНИЙ” та “ЛЮКС” з умовами на вибір страхувальника.
• Оформлення полісу без візиту в страхову компанію.
• Проста система врегулювання страхового випадку.

представтесь будь ласка

Програма страхування “Канікули.UA”

В умовах мандрівникам стало значно складніше відвідувати інші країни. Але існує чудова альтернатива подорожам за кордон подорожі Україною. Тут ви зможете знайти відпочинок на будь-який смак: проведення відпустки на узбережжі Чорного моря, активний вікенд на схилах Говерли чи Драгобрату, вивчення історії у Львові, Києві та  Кам’янці-Подільському. 

 

Однак навіть найпрекраснішу поїздку може зіпсувати раптова хвороба або непередбачувана ситуація, внаслідок якої може постраждати ваше здоров’я. Для таких випадків ми створили медичну страховку “Канікули.UA”, яка покриває витрати на медичне обслуговування на період відпочинку. Страхова компанія “VUSO” потурбувалася про те, щоб ваша відпустка залишила по собі лише приємні враження.

 

Ви можете оформити онлайн одну зі страхових програм і впевнено вирушати в подорож. Ми пропонуємо два пакети страхування: “Доступний” та “Люкс”, які покривають різні медичні ризики. Перевагами програми “Люкс” є збільшений розмір страхової суми, обслуговування в комерційних клініках, оплата металоконструкцій, які можуть знадобитися при оперативному втручанні, збільшений ліміт для лікування COVID-19 та покриття алкогольних ризиків.

 

 

Пакет “Доступний”

Пакет “Люкс”

Страхова сума на лікування

50 тис. грн

100 тис. грн

Клас медичних закладів

державні клініки

комерційні клініки

Швидка допомога та медична евакуація

так

так

Стаціонарна та амбулаторна допомога

так

так

Телемедицина

так

так

Металоконструкції

-

25 000 грн

Стоматологія

500 грн

1 000 грн

Допомога при COVID-19

2 000 грн

5 000 грн

Інші особливості

-

Покриваються травми у випадку алкогольного сп'яніння; розширений перелік медикаментів

 

Переваги програми страхування “Канікули.UA”

 

Програма Канікули.UA покриває медичні витрати у зв’язку із раптовим захворюванням або нещасним випадком під час відпочинку на території України

 

Швидка допомога і медична евакуація

Швидка і невідкладна допомога включає: виїзд бригади невідкладної медичної допомоги; реанімаційні заходи; діагностичні та лікувальні процедури, медикаментозне забезпечення в обсязі, який необхідний для надання невідкладної медичної допомоги; транспортування до медичного закладу у випадку необхідності надання екстреної стаціонарної допомоги. Транспортування здійснюється до найближчого медичного закладу, який може надати кваліфіковану медичну допомогу відповідного профілю. 

 

Стаціонарне та амбулаторне лікування

Екстрений стаціонар включає перебування та харчування у палаті стандартного типу в умовах стаціонару, консультації лікаря, встановлення діагнозу, призначення плану лікування, забезпечення медикаментами та витратними матеріалами.

Амбулаторна допомога передбачає невідкладне консервативне та оперативне лікування в умовах амбулаторій, поліклінік, і включає професійні послуги лікарів та/або медичного персоналу, в тому числі лікарів вузькопрофільної спеціалізації.

 

Стоматологічна допомога

Невідкладна стоматологічна допомога, що спрямована на зняття гострого зубного болю або надання невідкладної стоматологічної допомоги внаслідок настання нещасного випадку. 

 

Допомога при COVID-19

Передбачає лікування «COVID» на догоспітальному етапі та/або в умовах амбулаторії, у відділенні денного стаціонару, стаціонарного відділення медичного закладу, а також витрати на обсервацію у зв’язку з COVID-19.

 

Телемедицина

Телемедицина – медична консультація (письмова або усна) із застосуванням телемедичних технологій без постановки діагнозу в рамках надання первинної медико-санітарної допомоги з питань, що знаходяться в компетенції лікаря Медичного закладу з використанням спеціалізованих сервісів.