0 800 503 773

loading

Як вибрати ідеальне КАСКО?

26.08.2016

 

Страхування КАСКО захищає вашу машину від усіх можливих бід, негараздів і пригод. Іноді КАСКО коштує «божевільних» грошей, тому автомобілісти хочуть знайти найкраще співвідношення ціни і якості. Як знайти своє ідеальне КАСКО?


Для цього використовуйте наступні 4 поради:


Порада 1 — вибір страховика


Вибір страхової компанії — це найважливіше в рецепті «Ідеального КАСКО», тому ми підготували міні чек-лист, за яким можна перевірити свою страхову:


1. Прочитайте відгуки про компанії на Facebook: в цій соціальній мережі не можна видаляти та правити відгуки, тому їм можна вірити.


2. Подивіться сайт страхової, як часто виходять новини, статті, чи є інформація про керівництво компанії: все це дозволить вам скласти думку про надійність страховика.


3. Подивіться рейтинги по КАСКО: звертайте увагу тільки на компанії з ТОП-20, люди не дарма частіше довіряють їм.


Порада 2 — страхова сума


Одна з найважливіших умов договору КАСКО сильно впливає на ціну договору і на розмір потенційної виплати. Щоб дізнатися середньоринкову вартість скористайтеся одним з сайтів з продажу авто. Пам'ятайте: чим нижче страхова сума, тим менше вам виплатять. У той же час завищувати теж не потрібно, тому що вам виплатять відшкодування виходячи з максимальної ринкової вартості машини на день оформлення договору.


Порада 3 — вибір умов


Три важливі умови, на які необхідно звернути увагу:


1. Франшиза. Вона здешевлює вартість КАСКО, але потрібно розуміти: чим менше вартість вашого авто, тим ближче франшиза повинна бути до 0, інакше страхування буде вам невигідно.


2. Виплата без довідок із поліції. Невеликі випадки зазвичай врегульовуються без довідок з поліції. Уточніть у менеджера страхової компанії, в яких випадках відбувається така виплата.


3. Де буде ремонт. Договір КАСКО з ремонтом на рекомендованому компанією СТО буде дешевше, а на офіційному СТО дорожче. Якщо у вас є гарантія на авто, то краще вибирати офіційне СТО, якщо ви вже ремонтувалися на інших СТО, то переплачувати немає сенсу.


Порада 4 — КАСКО онлайн


Ви можете онлайн дізнатися вартість «ідеальної» страховки КАСКО на ваше авто всього в декілька кліків. Ви заощадите час (не потрібно нікуди їхати) і гроші (КАСКО в інтернеті дешевше). Це гарна можливість прийняти обдумане рішення.


В Україні мало страхових компаній, які обслуговують клієнтів в інтернеті. Наприклад, ви можете замовити індивідуальний розрахунок КАСКО на сайті всеукраїнської страхової компанії «ВУСО» — www.vuso.ua.


 

Дізнатись про вартість договору страхування