0 800 503 773

loading

VUSO покриває коронавірус у розпал туристичного сезону

20.08.2020

Кордони для України вже відкрили понад сорок країн. Поки Ви вибираєте, куди відправитися, ми подбали про вашу безпеку.

Наша страхова компанія включила коронавірус до всіх програм туристичного страхування, а також розробила поліс "Стоп Covid" із додатковими можливостями.

Купуючи будь-який туристичний поліс у СК VUSO, Ви забезпечуєте себе спокоєм під час такої довгоочікуваної відпустки. Адже ми створили продукт із оптимальним набором послуг, завдяки яким можна не думати про витрати, пов'язані, наприклад, із амбулаторним і стаціонарним лікуванням коронавірусу протягом 14 днів. Крім того, цей поліс покриває тестування на covid-19, у разі позитивного результату. VUSO подбала про те, щоб Ви без зайвих зусиль повернулися додому. Саме тому додали в договір оплату зворотного квитка застрахованому, який захворів за кордоном і перебував на стаціонарному лікуванні, в зв'язку з чим пропустив свій плановий рейс. Якщо ж захворіла дитина, ми оплатимо проживання одного з батьків на час стаціонарного лікування. І, звичайно, ми покриваємо витрати на зворотні квитки, і для дитини, і для дорослого.

Базова програма не покриває лікування, яке триває довше 14 днів, тестування з негативним результатом, а також обсерваційні або карантинні заходи для безсимптомних форм захворювання. Однак ми готові покривати і ці випадки, і навіть більше, аби задовольнити всі потреби наших клієнтів. У VUSO створили поліс під назвою "Стоп Covid" зі збільшеною страховою сумою до 40 тисяч умовних одиниць. Він покриває стаціонарне та амбулаторне лікування з необмеженою кількістю днів. До цього продукту також включено покриття первинного лабораторного тестування для всіх застрахованих зазначених у договорі, незалежно від результату тесту. Крім того, ми покриваємо два контрольних дослідження, щоб з'ясувати, чи було лікування ефективним. Ця процедура забезпечить безпеку Вам і Вашим близьким. "Стоп Covid" передбачає оплату карантину і обсервації для всіх застрахованих зазначених у полісі на період 14 днів.

Опція "Стоп Covid" дає можливість застрахованій особі не думати про витрати, які виникли в результаті карантинних заходів та додаткових витрат пов'язаних із поверненням додому окремим рейсом. Ми включили в цей поліс оплату квитків у країну проживання для всіх застрахованих членів сім'ї.

Бажаємо вам незабутніх і безпечних відпусток!

 

Дізнатись про вартість договору страхування