0 800 503 773

loading

Навіщо переплачувати за повне КАСКО? VUSO страхує б/у автомобілі

11.09.2020

Зараз ринок продажів автомобілів в Україні трохи змінився. Скажімо, у 2008 році основна частка припадала на збут нових машин. У 2019 дані стали іншими: люди купують стільки ж авто, але серед них більше вже старих, а не з салону. Саме тому ми в VUSO подбали про те, щоб Ви відчували себе впевнено на дорогах і спали спокійно, коли Ваш автомобіль ночує під парадним або біля офісу. Ми випустили спеціальну лінійку продуктів для різних потреб. Наша нова продуктова пропозиція дозволяє людині самій визначити, як і від чого вона б хотіла застрахувати свій автомобіль. Такий підхід дає можливість не платити за те, що Вам за фактом нецікаво і непотрібно, як в повному КАСКО. «КАСКО для б/у автомобілів» являє собою три різних за наповненням продуктів.

Перший пакет — страхування від викрадення та повної загибелі ("тоталу"). Вартість такого продукту становить 1% від ціни транспортного засобу, а франшиза — 10%. Застрахувати можна автомобіль з терміном експлуатації до 15 років. Цей продукт захистить Вас від великих збитків, якими є викрадення і тотал.

Другий пакет коштує 3% від ціни авто, франшиза — 3% за всіма ризиками. При цьому автомобіль буде застрахований за повним КАСКО. На страхування також приймаються машини віком до 15 років, без урахування амортизаційного зносу деталей. Пакет буде цікавий тій категорії клієнтів, яку не цікавлять дрібні пошкодження, наприклад, подряпини, незначні дефекти корпусу, інше, що менш ніж 3% вартості авто. Цей продукт орієнтований на більші пошкодження в результаті ДТП та інших ризиків, передбачених повним КАСКО.

Третій пакет — «КАСКО-міні». Він покриває один ризик — ДТП із двома і більше учасниками, який може наступати з вини як водія, так і третіх осіб. У цьому продукті відсутня франшиза, ліміт на виплату складає 50 тисяч гривень, вартість — 3500 гривень. Поліс ОСЦПВ захищає вас від витрат пов'язаних з необхідним ремонтом транспортного засобу. З «КАСКО-міні» отримуєте виплату на ремонт свого автомобіля, незалежно від того хто є винуватцем ДТП.

У цій лінійці продуктів кожен обов'язково знайде щось для себе.

 

Дізнатись про вартість договору страхування