0 800 503 773

loading

Страхування нерухомості та майна

30.12.2020

 

 

Кожна людина прагне якомога краще захистити своє житло від різного виду неприємностей. А вони можуть трапитися і в окремому будинку, і у квартирі багатоповерхівки. Останню іноді затоплюють сусіди, відбуваються вибухи побутового газу або пожежі, виникають інші проблеми. Якщо житло не було застраховано, всі фінансові витрати по його ремонту ляжуть на плечі власника нерухомості. У кращому випадку можна буде добитися деякої компенсації через суд. Але процес це довгий, а гроші на ремонт потрібні терміново. Тому ідеальним рішенням буде страхування майна, котре може здійснити будь-який громадянин, який є його власником або орендарем.

Об'єкти страхування

За бажанням застрахувати можна наступне:

 • квартиру, в тому числі в новобудові;
 • житловий будинок;
 • заміську дачу;
 • внутрішнє оздоблення житла (покриття стін, підлоги, стелі, інженерні комунікації, двері, вікна і т. д.);
 • елементи домашнього інтер'єру, побутову техніку;
 • господарські будівлі (гаражі, сараї, літні кухні тощо).

Крім цього, можна застрахувати свою відповідальність перед сусідами, пов'язану з експлуатацією нерухомого майна. Наприклад, в разі ненавмисного затоплення сусідів витрати, пов'язані з ремонтом квартири, візьме на себе СК.

Можна оформити поліс від всіх типів можливих ризиків, а з метою економії є можливість вибрати тільки найбільш ймовірні. Найчастіше страхування нерухомості покриває відшкодування збитків від пожежі, стихійного лиха, протиправних дій інших фізичних осіб, падіння літальних апаратів, вибухів газу, затоплення через пошкодження системи тощо.

Вартість страхового поліса

Сума компенсації може повністю або частково покривати вартість майна. При розрахунку враховують, який об'єкт страхування, ризики, обрані клієнтом, тривалість дії поліса тощо.

Формування стартової ціни добровільної страховки залежить від таких умов:

 • на яку загальну суму передбачено страхування квартири;
 • чи є франшиза, її розмір;
 • в якому регіоні знаходиться житло (звертають увагу на статистику крадіжок);
 • як планується виплата компенсації.

Також на тариф істотно може вплинути вік житла, наявність охоронної сигналізації тощо.

Що робити, якщо настав страховий випадок

Щоб якомога швидше отримати компенсацію, слід дотримуватися певних правил:

 • потрібно повідомити в компанію про настання страхового випадку. Бажано зробити це протягом трьох днів;
 • вживаючи заходів з порятунку особистого майна, важливо постаратися не міняти стан місця події;
 • про те, що трапилося, обов'язково довести до відома відповідних органів (поліція, ЖЕК). Надати можливість страховику зробити огляд місця.

Серед документів, які надалі буде потрібно надати страховій, повинні бути заява від фізособи, технічний паспорт на нерухомість, довідка з поліції, список пошкоджень, рішення експерта тощо.

Страхування нерухомості з VUSO — це надійне майбутнє!

Компанія VUSO вже майже 20 років працює на страховому ринку, має понад 30 філій по всій Україні, є одним з лідерів в області онлайн-полісів. Ми можемо запропонувати купити готові варіанти страхових програм на вибір за доступною ціною. Вони охоплюють різні опції та сервіси, наприклад, страхування без попереднього огляду. Можлива помісячна розбивка платежу від 100 грн на місяць.

Колектив компанії VUSO завжди намагається передбачити максимум ризиків. Саме тому понад 90% клієнтів в Києві та регіонах задоволені співпрацею з нами.

 

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування