0 800 503 773

loading

На сайті СК «ВУСО» можна замовити «Зелену карту» онлайн

30.06.2016

Завзяті автомобілісти, які часто перетинають протягом своїх вояжів державний кордон, вже не асоціюють розхожий вислів «грінкард» виключно з можливістю отримати посвідку на проживання в США. Для них ­- це назва страхової послуги, що дозволяє уникнути «головного болю» протягом подорожі. На сайт компанії водії можуть замовити поліс “Зелена карта” онлайн. Вартість такої страховки розраховується на сайті за кілька хвилин і залежить від типу транспорту, терміну дії, та країни, яку водій планує відвідати.

За влучним висловом відомого автора афоризмів Алонсо Арджуни, страховка необхідна для того, щоб не перетворювати форс­мажор в ля­мінор. Виїжджаючих за кордон автомобілістів може чекати чимало неприємних ситуацій, найбільша і найнеприємніша з яких ­- ДТП.

Без «Зеленої карти» автомандрівник не зможе потрапити в більшість європейських і не тільки європейських країн. В даний час в орбіту міжнародної системи страхування відповідальності автовласників «Зелена карта» входять близько півсотні держав. І мова йде не тільки про Європу, а й про такі країни як Ізраїль, Туніс, Туреччина, Іран та інші .

Отже, сумнівам немає місця, і відповідь на питання «Купувати чи не купувати?» щодо «Зеленої карти» вирішена. У автомобіліста, що виїжджає за кордон, з'являється бажання з мінімальними витратами часу придбати страховку. Страхова компанія «ВУСО» запустила on­line сервіс для замовлення «Зелених карт».

Подбайте про придбання поліса заздалегідь. Можна почути чимало історій про те, як водії, які не встигли придбати поліс в надійній страховій компаніі, купували його на кордоні, в пересувних пунктах продажів. При цьому бувало, що, заплативши чималі гроші, отримували фальшиву страховку.

Цінуйте свій час і спокій, подорожуйте під захистом страхового поліса «Зелена карта».

Дізнатись про вартість договору страхування