0 800 503 773

loading

Як вигідно купити КАСКО online?

24.09.2014
Online страхування з кожним днем набирає все більшої популярності. В першу чергу ми згадуємо про страхування Автоцивілки online. Однак, не варто забувати і про найдовший за часом, і дорогий вид страхування - КАСКО, який вимагає особливої уваги при виборі. Чому слід купити КАСКО online:
 1. Економія часу.
  Щоб оформити договір в офісі страхової компанії Вам знадобитися куди більше часу, ніж при заповнення форми через інтернет. Плюс до всього, Вам не треба витрачати час на поїздку в страхову компанію. Особливо якщо мова йде про оформлення КАСКО в Києві.
 2. Економія грошей.
  Ні для кого не секрет, що покупка товарів і послуг через інтернет значно дешевше. Теж саме можна сказати і про КАСКО. Купити КАСКО через інтернет не тільки зручно, але й значно дешевше.
 3. Online простіше.
  Проста і зручна форма дозволить швидко зробити розрахунок, заповнити інформацію про себе, автомобільі і оплатити online. Всього три кроки. У разі виникнення якихось питань завжди можна звернутися до менеджера в чаті або замовити зворотній дзвінок.
 4. Офіційно.
  Оформляючи договір страхування на
  vuso.ua, ви купуєте його на офіційному сайті СК «ВУСО». Компанія працює на страховому ринку України з 2001 року і має всі необхідні ліцензії. Є провідним гравцем на ринку автострахування України. Компанія гарантує своїм клієнтам якість надаваних послуг.
 5. Зручно.
  На сайті можна знайти три пакети, які повністю відповідають своїм назвам - «Економ», «Стандарт» і «VIP». Все що залишається - це ввести свої дані і дані свого автомобіля. У разі якщо жоден з варіантів не підійшов можна написати менеджеру в чаті або замовити зворотній дзвінок. Менеджер підготує Вам індивідуальний тариф.

На що звернути увагу при покупці КАСКО?
 1. На «Ім'я». Компанія як мінімум повинна входити в ТОП 20 компаній зі страхування КАСКО в Україні.
 2. На активність. Якщо компанія активна і перебувати на слуху довгий час, значить у неї є довгострокові цілі. Вона розвивається і в майбутньому можна бути спокійним за свої виплати.
 3. Наявність ліцензій на добровільне страхування наземного транспорту.
 4. На умови страхування. Уважно вивчіть договір страхування і поставте всі питання менеджеру до укладення договору страхування.
 5. На зручність. Що робить компанія, щоб спростити процес оформлення договору страхування наземного транспорту?

 

Дізнатись про вартість договору страхування