0 800 503 773

loading

Як перестати турбуватися и відпочити на 100%

14.07.2016

 

У кожного з нас власний рецепт ідеальної відпустки. Хтось любить відпочивати під палючим сонцем та ласувати коктейлі в пляжному барі, а хтось — спускатися на лижах з гір. В любому випадку, відпустка — кращий час. Однак вона принесе радість і надасть наснаги тільки у тому випадку, якщо ні про що не турбуватись і позбутися від стресу.

Але як перестати турбуватись, якщо вдалі від рідної домівки нас очікують сюрпризи і вони не завжди приємні. В халепу потрапляють навіть мандрівники, які багато разів бували за кордоном, і ретельно готуються до відпустки. Це стосується не лише екстремалів, які підкорюють вершини чи морські глибини. Практика засвідчує, що зазвичай люди страждають від застуди, отруєння чи таких травм як, наприклад, вивих ноги. Прикро якщо відпустка буде заплямована такою безглуздою випадковістю і непередбаченими витратами.

Гарантія спокійного, безтурботного, повноцінного відпочинку — туристичне страхування. Воно відшкодує оплату медичної допомоги та компенсує неприємності, які виникли у мандрівці. В незрозумілій та непередбачуваній ситуації туристу с полісом простіше вгамувати емоції, подолати труднощі та перенести стрес, ніж без такого документа. Тому що людина не залишається наодинці з бідою, а отримує необхідну допомогу.

Психолог Шерон Мельник у своїй книзі «Перемога над стресом» стверджує, що проблема стресу на 50% складається з факторів, які ми контролюємо, і на 50% з того, що нам не під силу вгамувати. Під час мандрівки — більше ризиків, які ми не контролюємо, ніж вдома.

У деяких туристів, які не подорожували за кордон, отримання страхового полісу асоціюється з бюрократією. Наприклад, з процедурою отримання шенгенської візи. Ми хочемо вас заспокоїти: паперова тяганина залишилася у минулому. Починаючи із 2015 року відповідно Закону України «Про електронну комерцію» електронний поліс має таку саму юридичну силу, як і звичайний, оформлений в офісі. Страховий офіс, отриманий і оплачений туристом в інтернеті, приймають посольства при оформленні візи та асистуючи компанії при наданні медичної допомоги.

Переконайтеся особисто в зручності такого підходу разом зі страховою компанією ВУСО. Закажіть поліс в інтернеті та оплатіть його банківською картою — страхова компанія надішле документ на вашу електронну пошту. На це потрібно менше часу, ніж спакувати валізу — 5 хвилин і поліс у вас в руках!

Саме яскраве враження, яке залишиться із вами до наступної відпустки, — радість, а не розчарування та непередбачені трати.

 

 


 

Дізнатись про вартість договору страхування