0 800 503 773

loading

А Ви ще вірите у безкоштовну медицину?

17.06.2016

 

Куди б Ви не звернулися за медичною допомогою, як би погано себе не відчували, багатьох лікарів буде цікавити Ваше фінансове становище. Залежно від цього, відповідними будуть діагностика і лікування. Можливо, трапиться так, що турботливий лікар запропонує вам «вітамінку» з особистих запасів, а потім відправить відпочити на лавочці подалі від медичного закладу. Так у лікарів не виникне проблем із законом, якщо людина, яка звернулася до них за медичною допомогою, раптом надумає померти у них на ґанку.

Як би там не було, якщо захворів, потрібно лікуватися. Якщо доктора з поліклініки за місцем проживання не дуже допомагають, впору згадати про медичну страховку. Добре якщо ви працюєте в організації, що надає своїм співробітникам послугу корпоративного добровільного медичного страхування. Адже вартість медичних послуг, навіть при не дуже серйозній проблемі зі здоров'ям, завжди перевершує найсміливіші очікування. Але якщо є медична страховка, за все заплатить страхова компанія.

Медичне страхування від СК ВУСО покриває такі ризики: гострі захворювання, ускладнення соматичних захворювань, нещасні випадки на виробництві, ускладнення перебігу вагітності.

Звичайно, корпоративне добровільне медичне страхування вигідне підприємствам. Співробітники відчувають добре ставлення з боку роботодавця, отже, краще працюють і більше цінують своє робоче місце. На підприємстві зменшуються витрати на оплату лікарняних листів і на лікування співробітників, менше плинність кадрів.

Але як не дивно, найбільше переваг корпоративне ДМС приносить саме співробітникам, чиє здоров'я раптом похитнулося. Консультації, невідкладна, амбулаторна і стаціонарна медична допомога, вакцинація, доставка медикаментів, лікувально-профілактичні процедури і навіть стоматологічні послуги - усе це отримає людина, якщо раптом захворіє. Причому за рахунок страхової компанії і, зрозуміло, за умовою, якщо ці медичні послуги передбачені договором страхування.

Страхова компанія ВУСО здійснює строгий «фейс-контроль» медичних установ і співпрацює тільки з надійними, неодноразово перевіреними клініками.

 

Дізнатись про вартість договору страхування