0 800 503 773

loading

Запущено новий сайт компанії

14.06.2013

   Шановні пані та панове!

   Колектив СК «ВУСО» вдячний за інтерес, який Ви проявили до нашого сервісу. Наша компанія більше десяти років (з 2001 року) працює на страховому ринку України. Ми цінуємо своїх клієнтів і прагнемо у своїй діяльності створити всі умови для зручності кожного. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам з впевненістю дивитись в майбутнє і опановувати нові технології, які значно полегшать і спростять купівлю продуктів страхування. Саме з цією метою 1 червня 2013 року ми запустили новий сайт www.vuso.ua, який пропонує послуги онлайн-покупки полісів.
   Наша мета - розширити існуючі кордони і горизонти Вашого комфорту. Тут можна не тільки ознайомитись з усіма основними страховими продуктами і послугами, які пропонує компанія, але і придбати їх онлайн. Таким чином, основними перевагами цього сервісу є:
- Доступність. Ми прагнемо створити умови, що розширюють і спрощують процедуру оформлення страхового поліса.
- Зручність. Ми цінуємо і поважаємо Ваш дорогоцінний час.
- Економія. Ми дбаємо про те, щоб Ви купували вигідно.
   Свою місію ми бачимо в задоволенні Ваших потреб шляхом постійного розвитку і вдосконалення рівня обслуговування. Тепер, зайшовши на наш сайт Вам досить вибрати необхідний вид страховки і ввести особисті дані. Потім калькулятор підрахує вартість страхового поліса, а менеджер домовиться про зустріч і доставить договір в будь-який куточок України. Сучасні технології, які використовуються в роботі онлайн-сервісу, з легкістю дозволяють вибрати найбільш зручну форму взаємодії з клієнтом: вбудований онлайн-консультант або зворотній дзвінок (після відправлення запиту) - в будь-якому випадку з Вами оперативно зв'яжеться спеціаліст, відповідальний за необхідний вид страхування, і дасть професійну консультацію, відповість на всі питання і допоможе зробити замовлення. Також Ви можете залишити відгук на сайті і підписатись на оновлення.
   Новий сайт доволі зручний у використанні і максимально простий в освоєнні. Зайшовши в розділ «Послуги» можна ознайомитись, а також прорахувати вартість полісів ОСАГО, добровільної "автоцивілки", КАСКО, страхування майна, страхування від нещасного випадку, медичного та туристичного страхування. Інформація в розділі "Новини" стане Вам підтримкою при виборі того чи іншого виду страхування, а також розповість про останні події в житті компанії. В розділі "Про компанію" Ви зможете отримати уявлення про професіоналізм нашої команди, дізнаєтесь про досягнення, цілі, фінансові показники і звітність. А розділ «Статті» буде Вашим «навігатором» по основним поняттям і термінам страхування, що застосовуються в Україні.
   Наша компанія - команда однодумців, для яких важливо створювати для своїх клієнтів найкраще рішення у всьому, що стосується умов придбання страхових полісів. І ми щиро сподіваємось, що Вас задовольнить наш оновлений сервіс!
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування