0 800 503 773

loading

VUSO уклала договір облігаторного перестрахування на суму 12 млн. грн

12.01.2017

   Українська страхова компанія VUSO уклала договір строком на 1 рік облігаторного перестрахування ризиків, пов'язаних з туристичним страхуванням: медичні витрати, нещасний випадок, затримка або скасування рейсу, ризик втрати багажу, втрата документів. Партнером за договором є провідна європейська компанія, яка пов'язана з синдикатом Ллойда та володіє рейтингом фінансової надійності АА-, присвоєним агентством Standard & Poor 's.

   За словами заступника голови правління Артема Ягодінца, тепер поліс компанії захистить страхувальника у разі участі в масштабних подіях, в яких може постраждати велика кількість людей, наприклад масштабне ДТП або цунамі. Договір гарантує участь перестрахувальника у виплатах при страхових подіях з лімітом відповідальності 12,5 млн. грн. Співпраця двох компаній забезпечить клієнтам VUSO надійний страховий захист.

   VUSO входить в ТОП-3 компаній на українському ринку туристичного страхування. У 2016 році за 10 місяців послугами компанії скористалися понад півмільйона туристів.

Дізнатись про вартість договору страхування