0 800 503 773

loading

VUSO визнана кращою компанією зі страхування туристів у 2017 році

16.04.2018

Страхова компанія VUSO зайняла 1-е місце в рейтингу страхових компаній та отримала премію «Страхування туристів» від журналу Insurance Top.

Голова правления

VUSO стала найбільш успішною компанією в страхуванні туристів за версією страхового журналу Insurance Top. Компанія піднялася на 1-е місце в рейтингу страхування українських туристів у 2017 році. Вирішальний фактор, якій привів VUSO до цього успіху, — поліпшення якості сервісу для клієнтів при оформленні страхових полісів та врегулюванні страхових випадків.

Успіх компанії VUSO демонструють як цифри премій та виплат, так і визнання експертів страхової галузі. На церемонії нагородження страхових компаній, яку щорічно влаштовує Insurance TOP, голова правління VUSO Андрій Артюхов отримав нагороду для компанії в номінації «Страхування туристів». Це визнання того, що VUSO поліпшила якість сервісу для клієнтів, які покладаються на компанію під час закордонних поїздок.

Перше місце в рейтингу Insurance TOP компанії VUSO вдалося зайняти також внаслідок залучення нових та утримання старих клієнтів. Кількість туристів, що купили страхові поліси у 2017 році для відпочинку або роботи за кордоном, перевищила 600 тисяч осіб. В результаті компанія зібрала 116,1 млн грн страхових премій (в порівнянні з 2016 роком — більше на 62%).

12 тисяч мандрівників, застрахованих VUSO у 2017 році, звернулися до центрів підтримки клієнтів (асистанси) за допомогою. Сума медичних витрат, які компанія компенсувала цим людям, склала 25,1 млн грн. Завдяки злагодженій роботі співробітників асистансів та компанії вдалося здійснити 9 екстрених евакуацій людей з інших країн за допомогою авіації, в тому числі з залученням МНС України.

 

Дізнатись про вартість договору страхування