0 800 503 773

loading

VUSO допомагає школярам стати IT-фахівцями, яких оцінять дорослі

08.06.2018

hakaton

У 2018 році VUSO стала лідером серед українських страховиків по запуску цифрових сервісів для клієнтів і продажу полісів онлайн. Компанія також підтримує освітню ініціативу «IT-школяр» для українських шкіл. VUSO стала страховим партнером дитячого хакатона — конкурсу зі створення програмних продуктів, який проходить 8 та 9 червня в Києві.

Проект «IT-школяр», створений українськими IT-компаніями та схвалений Міністерством освіти і науки України, покращить середню освіту в Україні. Завдяки йому школярі почали безкоштовно освоювати сучасні технічні дисципліни: програмування, створення сайтів, робототехніку, 3D-друк і т. п. За підтримки IT-фахівців, які володіють навичкою викладання, хлопці та дівчата долучаються до свіжих знань та освоюють техніку. Три українські школи, які приєдналися до проекту, вже отримали від спонсорів інформаційну підтримку та спеціальне оснащення (включаючи 3D-принтери).

hakaton 3

Хакатон для 50 дітей зробили куратори ініціативи «IT-школяр», щоб перевірити яких результатів вони досягли за перший семестр навчання. Протягом двох днів 7 команд з семи учасників будуть генерувати ідею на основі заданої теми, створювати на її основі IT-проект і представляти результати журі. При цьому дітям допомагатимуть ментори, які володіють потрібними для цього hard skills (програмування, планування) та soft skills (переговори, презентації). Отримавши порцію натхнення і корисної інформації, учасники хакатону продовжать освоювати IT-науку в своїх школах.

«Батьки стурбовані тим, що шкільна освіта не відповідає сучасним реаліям, які вимагають знання цифрових технологій. Нам потрібно нове покоління, яке буде дружити з такими технологіями. А для цього необхідні нові рішення для освіти, наприклад, дитячі хакатони. Ми готові об'єднатися з IT-компаніями та профільними установами для розвитку цього напряму», — зазначив Андрій Артюхов, Голова правління Страхової компанії VUSO.

hakaton 2

Перший хакатон серед учасників проекту «IT-школяр» за підтримки VUSO проходить 8 та 9 червня 2018 року в київському коворкінгу ЦеХАБ.

 

Бажаємо успіху майбутнім IT-фахівцям!

Дізнатись про вартість договору страхування