0 800 503 773

loading

VUSO першою в Україні запропонує клієнтам антистресове страхування

21.12.2016

   Шановні друзі, 2016 рік — час змін для компанії VUSO. Наша команда оновила сайт vuso.ua, поліпшила сервіс для клієнтів, запустила вигідні акції та партнерські проекти. Заради вас кожен день ми змінювалися в кращу сторону. Перед Новим роком прийнято підбивати підсумки та планувати майбутнє. Команда компанії ВУСО обговорювала ці питання 17 грудня.

   Олександр Шойхеденко, Олена Мітроніна, Артем Ягодинець, Андрій Артюхов представили нове революційне бачення компанії VUSO. Друзі, у нас амбітна мета — першими в Україні забезпечити клієнтам антистресове страхування.

   Олександр Шойхеденко розповів про нашу мету: «Ми створюємо страхову компанію з винятковим сервісом. Клієнт буде отримувати послугу, яку йому не зможуть надати інші компанії. VUSO буде відрізнятися від конкурентів не акціонерами або продуктами, а ставленням до клієнта та рівнем сервісу. Компанія стане серед страховиків Mercedes по комфорту обслуговування і BMW за швидкістю виплат. Ми хочемо, щоб так нас сприймали клієнти та партнери».

   Олена Мітроніна підкреслила, що успіх компанії залежить від кожного учасника команди і, особливо від людей, які працюють з клієнтами: співробітників контакт-центру, продавців, спеціалістів з врегулювання збитків, аварійних комісарів.

   У 2017 році зміниться символіка та стиль VUSO, щоб підкреслити наше прагнення до змін. Новий візуальний стиль і маркетингову стратегію компанії допомагав створювати відомий український маркетолог Дмитро Розенфельд. Спасибі йому за те, що він особисто представив співробітникам компанії нову маркетингову концепцію VUSO.

   Головна ідея концепції Розенфельда: компанія VUSO виділяється серед конкурентів динамічністю та відмінним сервісом.

   «Наша динамічність проявляється не в поспіху. Наша динамічність як у швейцарських годинників. Компанія злагоджено та чітко працює. При цьому вона підлаштовується під вимоги клієнтів» — пояснив своє бачення Дмитро Розенфельд.

   Слоган «Дій до подій», на думку Дмитра, підкреслює динамічність компанії VUSO і готовність нашої команди допомагати клієнтам. Новий логотип символізує, що VUSO — найсучасніша українська страхова компанія.

   Друзі, як бачите, у нас великі плани на 2017 рік! Ми сподіваємося, що ви оціните наше прагнення стати кращими для вас. Всі зміни, які відбуваються в компанії, — заради вас, шановні клієнти.

Дізнатись про вартість договору страхування