0 800 503 773

loading

Відкрився Новий офіс страхової компанії « ВУСО » в м.Київ!

16.09.2013
  Шановні клієнти страхової компанії «ВУСО» повідомляємо Вам, що сьогодні 16 вересня відкрився і розпочав свою роботу новий офіс СК «ВУСО» в місті Києві , який знаходиться в Шевченківському районі на вулиці Боженка 31, недалеко від станції метро « Олімпійська».
  Новий київський офіс СК « ВУСО» гостинно відкрив свої двері як для людей , які вже є клієнтами страхової компанії , так і для тих які , тільки вибирають страхову компанію для себе і своєї сім'ї . Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання про страхування , допоможемо Вам розібратися в основних аспектах автострахування (купити ОСАГО , КАСКО) , страхування майна , туристичному страхуванні (страхування виїжджаючих за кордон ) , а також в будь-якому іншому цікавому Вам виді страхування , і допоможемо зробити вибір оптимального страхового продукту .
  У новий , світлий , затишний , комфортний офіс Вам буде приємно приходити , а співробітникам СК « ВУСО » працювати , що , безумовно , позитивно впливає на атмосферу взаємовигідного співробітництва.
  Шановні клієнти , приходьте в новий офіс СК « ВУСО» з 9.00 до 18.00 з пн.-пт. за адресою : м. Київ , вул. Боженка 31 ми будемо раді Вас бачити !
 
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування