0 800 503 773

loading

У страховій компанії «ВУСО» новий заступник голови правління з операційної діяльності!

06.11.2013
  Призначено нового заступника голови правління з операційної діяльності страхової компанії « ВУСО» - Ягодинець Артем Володимирович.
  Призначення в СК «ВУСО » нового топ -менеджера, який керуватиме операційною діяльністю страхової компанії - ще один крок до підвищення рівня управління, контролю та адміністрування операційної діяльності, що, безумовно, позитивно вплине на якість роботи страхової компанії «ВУСО» в цілому.
  Головне завдання, яке належить вирішити новому заступнику голови правління - своєчасне врегулювання процесу страхових відшкодувань клієнтам і спрощення процесу виплат страхових відшкодувань для підвищення комфорту і зручності клієнтів страхової компаній « ВУСО», що має велике значення для побудови довгострокових взаємовигідних відносин між Страхувальником і Страховиком при настанні страхової події.
  Ягодинець Артем Володимирович має великий досвід роботи - у компаніях фінансового сектора, так в 2004 - 2011 р. він обіймав посаду заступника керуючого ДФ ПрАТ «Кредитпромбанк», і в найбільших державних підприємствах України, в 2011 - 2013 рр.. він працював в якості адміністративного директора МА «Бориспіль».
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування