0 800 503 773

loading

Третій переможець акції отримав 1000 л пального

20.06.2017

   Друзі, ми подолали екватор акції «Купи поліс ОСЦПВ та візьми участь у розіграші 1000 літрів пального». Вітаємо з виграшем чарівної каністри Юрія Юрчука з Покровська (Красноармійська)! 12 червня сервіс Random.org вибрав його з учасників третього етапу акції. Юрій відгукнувся на запрошення приїхати до Києва. 16 червня ми привітали щасливчика та вручили йому талони на бензин A-95.

   «8 років купую страховки для автомобіля та мотоцикла в компанії VUSO. У травні звернувся до знайомого страхового агента, щоб оформити поліс ОСЦПВ. Агент розповів про можливість виграти 1000 літрів бензину. Спочатку було складно повірити, що це реально, але я взяв участь в акції. Приїхавши до Києва за призом, я переконався, що це не розіграш. Кожному може пощастити, навіть якщо людина нічого раніше не вигравала, як я» — поділився враженнями Юрій Юрчук.

   Шановні друзі, виграшним може стати будь-який поліс Автоцивілки VUSO. Наступний розіграш річного запасу автомобільного палива відбудеться 10 липня. Нагадуємо, що два клієнта VUSO отримають приз як Юрій.

   Купуйте поліс VUSO, беріть участь в акції та вигравайте 1000 літрів пального!

Дізнатись про вартість договору страхування