0 800 503 773

loading

Страхова компанія VUSO святкує 17-річчя!

24.09.2018

24 вересня 2018 року страхова компанія VUSO відзначає 17-й День народження. З моменту заснування у 2001 році VUSO пройшла шлях від новачка на українському ринку страхування до компанії, що входить в ТОП-10 страховиків. Секрет успіху VUSO окреслений в нашій місії — ми надаємо високий рівень страхового обслуговування.

Зберігаючи прихильність місії та впроваджуючи новаторські технології, компанія створила оптимальні умови для страхування та обслуговування фізичних та юридичних осіб. Вірність прийнятих нами рішень показують результати роботи VUSO у 2017 році: збільшення продажів страхових продуктів до 449,6 млн грн і кількості укладених договорів до 726 тис. шт. Кожен третій українець, що виїжджає за кордон відпочивати або працювати, тепер купує медичний поліс VUSO. У 2018 році компанія стала лідером продажів електронних полісів ОСЦПВ. 40% водіїв, що страхували відповідальність в онлайні, вибрали наш страховий сервіс.

Наші клієнти завжди впевнені, що їх страхова компанія виконає свої зобов'язання. Тільки за минулий рік обсяг страхових виплат зріс до 158,8 млн грн.

Без чудової команди, підтримки партнерів і довіри клієнтів VUSO не змогла б пройти свій шлях. Кожен з 400 співробітників — від менеджера з продажу до директора департаменту — грає важливу роль в житті VUSO. Їх майстерність, професіоналізм, ентузіазм і лояльність привели до виняткових результатів. Компанія дякує співробітникам за те, що вони допомогли добитися успіху, і за активну участь в соціальних проектах та благодійних акціях.

Ми вдячні партнерам і клієнтам, які довіряють нам багато років.

Світ змінюється, а разом з ним змінюються правила бізнесу і бажання людей. Ми з хвилюванням чекаємо, що наступні роки принесуть ринку страхування. Наша команда впевнена, що збереже щиру прихильність справі та високий рівень сервісу, які визначили наше місце на ринку і створили нашу репутацію. Зробимо все, щоб наші клієнти та партнери теж відчували впевненість в майбутньому. У нашому майбутньому, яке починається сьогодні — в День народження VUSO.

Дізнатись про вартість договору страхування