0 800 503 773

loading

VUSO та міжнародна онлайн-система для придбання квитків Busfor.ua вперше автоматизували страхування пасажирів

16.05.2018

На початку травня 2018 року страхова компанія VUSO уклала партнерство з Busfor.ua — міжнародною онлайн-системою для придбання автобусних квитків. Спільними зусиллями двом брендам вдалося реалізувати глобальний проект по автоматизації страхування пасажирів та водіїв автобусів на час рейсу.

Busfor

Нагадуємо, обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті введено в Україні постановою Кабінету Міністрів України №959 від 14 серпня 1996 року. Куплений квиток на той чи інший рейс стає страховим полісом і забезпечує страховий захист потерпілому у разі ДТП.

Для забезпечення страхового захисту, перевізник вибирає страхову компанію та погоджує вартість страхового поліса (зазвичай залежить від типу поїздки та становить 2-3%). Система бронювання автобусних квитків онлайн Busfor.ua заздалегідь подбала про пасажирів автобусних рейсів та уклала договір про співпрацю зі страховою компанією VUSO. Не тільки клієнти, але і партнери Busfor.ua, автобусні перевізники, отримали ряд переваг. Тепер перевізнику немає потреби шукати надійного страхового агента та домовлятися про вартість страхового поліса. Партнер Busfor без витрат особистого часу отримує надійного страхового партнера у вигляді VUSO, автоматизацію обліку проданих договорів страхування, готові рішення операційних процесів по взаєморозрахунках зі страховою компанією, а також єдину ціну страхування незалежно від типу рейсу.

«Репутація Busfor серед пасажирів дуже важлива для нас, тому для реалізації такого важливого проекту зі страхування в автобусних перевезеннях ми вибрали надійного партнера. Страхова компанія VUSO гарантує якість надаваних послуг та оперативність рішень в питаннях з отриманням страхового відшкодування в разі настання непередбаченої події. Купуючи квиток в нашій системі, ви автоматично вирішуєте питання обов'язкового страхового захисту», — підкреслив Павлович Олександр Валерійович, генеральний директор "Busfor Україна".

Страхова компанія VUSO займає перше місце в Україні по реалізації інтернет-продажів декількох видів страхових полісів. Такий вид страхування не вимагає від клієнта ніяких зусиль. Страховий поліс автоматично додається в форму електронного квитка.

«Одним з ключових напрямків діяльності нашої компанії можна вважати розвиток онлайн-продажів. Це зручний і простий сервіс придбання страхового поліса. Разом з квитком клієнт отримує впевненість в тому, що страховим захистом буде забезпечений як пасажир автобусного рейсу, так і водій, в Україні та за кордоном», — підкреслив керівник Департаменту по роботі з нефінансовими партнерами Роман Малий.Про компанії:

Страхова компанія VUSO заснована 24 вересня 2001 року. VUSO входить в ТОП-10 страхових компаній у сегменті автострахування, і займає перше місце в рейтингу Insuranse TOP в туристичному страхуванні.

У незалежному рейтингу «Страхові компанії 2017 року» нагороджена як «Компанія щодо ефективного впровадження Інтернет-продажів» та премією «Фінансовий Оскар» в номінації «Страховик онлайн».

Busfor — міжнародний сервіс бронювання квитків на автобуси, заснований в 2012 році. Перший онлайн-сервіс, який безпосередньо зв'язує пасажирів та автобусних перевізників. Busfor працює на базі власної дистрибутивної системи GDS. Це інноваційна система дистрибуції, бронювання та продажу автобусних квитків. Компанія об'єднує понад 5 тисяч перевізників на 20 тисячах маршрутів по Україні, СНД, Європі та Азії. З осені 2017 року Busfor також реалізує авіаквитки за спеціальними цінами.


Дізнатись про вартість договору страхування