0 800 503 773

loading

Страхування від COVID-19 від страхової компанії VUSO

17.04.2020

Сьогодні карантин вніс корективи в життя людей, компаній, країн. До цих змін багато людей  виявилися не готові ні морально, ні фізично.

Найголовнішим питанням, яке виникло у наших громадян, постало питання збереження здоров'я і забезпечення життєдіяльності своєї сім'ї. Серед багатьох складових —фінансове забезпечення лікування. На жаль, лікування потребує чималих грошей.

Як подбати про це? Добровільне медичне страхування не покриє ризики, пов'язані з COVID-19. А, отже, необхідний поліс, який допоможе побороти фінансові наслідки лікування цього захворювання.

Страхова компанія VUSO розробила страховий захист— страхування на випадок захворювання, в даному випадку від COVID-19. Він буде потрібен перш за все: дітям, які не можуть самі подбати про свою безпеку; дорослим, які в силу обставин, що склалися не можуть працювати віддалено і змушені їздити на роботу; тим, хто турбується про здоров'я своїх близьких; студентам, які навчаються в іншому місті; тим, кому потрібна фінансова стабільність.

Поліс передбачає страхування для всіх у віці від 0 до 59 років. Виплата в розмірі від 2000 до 70 000 грн. здійснюється після документального підтвердження діагнозу.

Від чого залежить розмір виплати? Від складності протікання захворювання. Так при встановленні діагнозу виплата становить 2000 грн. Якщо в подальшому буде діагностовано пневмонію з ускладненнями— ще 9 000 грн. У разі продовження лікування в умовах реанімації — ще 39 000 грн. Якщо ж хвороба призведе до летального результату, родичам, зазначеним полісі, буде виплачена сума, яка  залишилася в межах 70 тис. грн.

Вартість поліса -936 грн. і термін його дії півроку.

Дуже важливо розуміти, що купити такий поліс можна дистанційно для цього не треба виходити з дому: онлайн страхування на сайті компанії VUSО в будь-який зручний час за 5 хвилин, або за  телефоном наші оператори оформлять вам поліс. Для цього достатньо заповнити заявку, сплатити онлайн і отримати поліс на пошту.

Ми не захистимо від вірусу, але допоможемо подолати фінансові втрати від захворювання. Будьте здорові!

Дізнатись про вартість договору страхування