0 800 503 773

loading

Співробітники страхової компанії «ВУСО» зможуть вирішувати завдання поставлені клієнтом швидше і якісніше!

29.08.2013
  24-26 серпня в сонячній Балаклаві увесь дружний колектив страхової компанії «ВУСО» провів чергове четверте за рахунком літній корпоративний захід - «Піратську ВУСОвку 2013».
  Як і раніше, в 2013 році СК «ВУСО» продовжила добру традицію активного відпочинку на природі, в цьому році вибір знову зупинився на одному з мальовничих куточків кримського півострова - Балаклаві. Прозоре море, найчистіше повітря і непередаваний за своєю красою рослинний і тваринний світ - усе це не могло залишити байдужими, тому без зайвих сумнівів команда СК «ВУСО» повернулася в цьому році в цей прекрасний край. На «Піратську ВУСовку 2013» в Балаклаві з'їхалися всі співробітники компанії незалежно від займаної посади та місця проживання, участь взяли понад 120 учасників членів нашого дружного колективу з усіх регіонів України.
  Цього року, була обрана піратська тематика проведення корпоративного заходу, тому всі розваги, конкурси та ігри були так чи інакше пов'язані з піратськими реаліями. Дружний колектив СК «ВУСО» розділився на 10 команд і змагався в силі, влучності, гнучкості, витривалості та кмітливості між собою, а на другий день команди дружно шукали піратський скарб з «незчисленними» скарбами, знайшовши який радість і веселощі ще довго не залишали дружну «піратську» команду корабля під назвою СК «ВУСО».
  Всі ці дні, години та хвилини, проведені пліч-о-пліч, один з одним позитивно вплинули на підняття корпоративного духу компанії, на підвищенні комунікативних зв'язків між співробітниками, і поліпшення взаєморозуміння всередині команди, так як поява спільних інтересів, цілей, занять поза роботи, добре впливає на дух нашої, команди, що, звичайно відчують і наші клієнти. Головна мета «Піратської ВУСОвкі 2013» - ще більше згуртувати дружний колектив, ближче познайомити людей, які спілкуються щодня, але знаходяться в різних кінцях нашої країни, повністю досягнута. А досягнення цієї найважливішої мети позитивно відіб'ється на роботі з клієнтами, тепер співробітники страхової компанії «ВУСО» зможуть вирішувати завдання поставлені клієнтом, швидше, якісніше, тому що хороша командна робота - це гарантія відмінного результату!
 

Дізнатись про вартість договору страхування