0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» взяла участь у Міжнародній зимовій школі 2015 «Цінності в економіці та бізнесі» в м.Суми

19.02.2015

Українська академія банківської справи Національного банку України з 2 по 8 лютого 2015 організувала в своїх стінах Міжнародну зимову школу 2015 «Цінності в економіці та бізнесі», в якій взяли участь студенти з усієї України та представники бізнесу.

У роботі круглого столу з питань соціальної відповідальності у фінансовому секторі економіки України взяла участь керівник представництва СК «ВУСО» в м. Суми - Сідельник Н.Ю.
У ході зустрічі Сідельник Наталія Юріївна розповіла студентам про соціальну активність компанії та інноваційні технології в страхуванні.
Саме молоді фахівці, повні нових свіжих ідей допомагають СК «ВУСО» впроваджувати актуальні методи ведення бізнесу. Компанія тісно співпрацює з українськими ВНЗ, надаючи можливості студентам проходити практику в представництвах та головному офісі компанії, а також подальшого працевлаштування.

У 2015 році компанія має намір розширити список ВНЗ-партнерів та організувати дні «Відкритих дверей» для студентів, які планують реалізувати себе в страховій сфері.

СК «ВУСО» дякує організаторам заходу за можливість поспілкуватися з молодими фахівцями на цікаву та актуальну тему.

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування