0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» - страховий партнер за програмами кредитування автомобілів Great Wall

03.07.2013
   З травня 2013р. в Україні почали діяти нові акційні програми від імпортера Great Wall. Основним дистриб'ютором транспортних засобів цієї марки є Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг», з яким тісно співпрацює наша компанія.
  Партнерами програми Great Wall Finance стали «ПРАВЕКС-БАНК» и ПАТ «Укргазбанк». Багаторічний досвід банків-партнерів в області кредитування покупки автомобілів дозволив розробити спеціальні умови, завдяки яким купівля автомобіля стає простою і вигідною для покупця, незважаючи на коливання цін на автомобільному ринку.
  З радістю повідомляємо, що компанія «ВУСО» стала одним із страхових партнерів за програмами кредитування автомобілів Great Wall в цих банках і пропонує повне КАСКО, застрахувавши свій транспортний засіб від усіх існуючих ризиків: ДТП, угону, неправомірних дій третіх осіб, випадкового пошкодження транспортного засобу. Також повне КАСКО від СК «ВУСО» включає найбільш оптимальні опції: доступні тарифи, самостійний вибір ризиків для страхування, спрощений перелік документів на виплату, відсутність обмежень за виплатами щодо грубих порушень ПДР та забезпечення евакуації авто в разі необхідності.
  Приєднуйтесь до акції і здійсніть свою мрію! А КАСКО від «ВУСО» подарує Вам впевненість і спокій за збереження Вашого нового автомобіля.

Дізнатись про вартість договору страхування