0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» платить постраждалим від воєнних подій в зоні АТО. Крупна виплата в м. Донецьку.

27.11.2014
  Нестабільна ситуація, що склалася у східних регіонах України, змусила багатьох людей замислитись, як захистити своє майно та чи будуть відшкодовані збитки при настанні страхового випадку. І ці побоювання не даремні, так як більшість страхових компаній зараз призупинили свою діяльність в регіонах АТО.
  Не дивлячись на це на вітчизняному страховому ринку в серпні цього року з'явилась спеціальна пропозиція зі страхування нерухомості та автомобілів в зоні АТО. Таку можливість надали три українські компанії «ВУСО», «АСКА» та «Актив Гарант».
  В листопаді страхова компанія «ВУСО» підтвердила, що дійсно виплачує за страховими випадками в зоні антитерористичної операції та справила крупну виплату в розмірі 96 000 грн. постраждалим мешканцям в м. Донецьку.
  12 жовтня в Київському районі міста Донецьк (неподалік від аеропорту) сталося пряме попадання снаряду в кришу житлового дома та у двір. В наслідок постраждали криша, верхні кімнати та вікна дому. За оцінкою експертів, на відновлення дома господарям потрібно було 96 000 грн. СК «ВУСО» виплатила страхове відшкодування у повному обсязі, і на сьогоднішній день постраждалі вже закінчують ремонт.
  Страхова компанія «ВУСО» сподівається, що найближчим часом ситуація стабілізується та мешканці східних регіонів зможуть відчувати себе в безпеці. Компанія готова підтримати кожного, хто хоче застрахувати своє майно в зоні антитерористичної операції.
  З питань придбання страхових продуктів і консультацій звертайтеся:
      +380 (67) 544 67 54, + 380 (50) 633 83 45 Наталя.
      + 380 (50) 687 31 93 Юлія.

 

Дізнатись про вартість договору страхування