0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» - автостраховик 2012 року

17.09.2012
   12 вересня 2012 в будівлі Секретаріату Організації за демократію та економічний розвиток - ГУАМ відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів ІI Всеукраїнського конкурсу «Лідер у сфері автокредитування, автострахування та супутніх послуг - 2012» за версією журналу «Банкиръ». Конкурс проводився серед банків і страхових компаній, що активно працюють у цій сфері. У номінації «Автосраховик року - 2012» здобула перемогу страхова компанія «ВУСО».
   Нагорода СК «ВУСО» є справедливо заслуженою, оскільки вона одна з провідних страхових компаній України, яка здійснює свою діяльність протягом понад10 років і надає повний спектр страхових послуг.
   У компанії відмінно розвинена регіональна мережа, що нараховує більше 40 представництв, а також понад 150 точок продажів в автосалонах, великих супермаркетах і АЗС по всій території України.
  Заступник голови правління СК «ВУСО» Артюхов Андрій Вікторович прокоментував перемогу в конкурсі так:
 «Нам приємно, що активне зростання компанії ВУСО та лідерські позиції в сфері автострахування отримали визнання. Ми продовжуємо стрімко розвиватися, і сподіваємося, що високий рівень страхового обслуговування дозволить нам перевершити очікування клієнтів при наданні страхових послуг».
  Підтвердженням позицій СК «ВУСО» може служити думка партнерів компанії. Так, наприклад:
 
  "Співпраця зі страховою компанією ВУСО дозволила значно розширити нам обсяги свого бізнесу по автокредитуванню. Наш досвід співробітництва з автодилерами підтверджує, що клієнти дуже зацікавлені в страховому продукті КАСКО від ВУСО. Тому, продаючи свій кредитний продукт разом з КАСКО від ВУСО ми значно збільшуємо його конкурентоспроможність."
Косторніченко Антон Валерійович
Директор Департаменту роздрібного бізнесу
ПАТ АБ «Укргазбанк»

  "На сьогоднішній день ТОВ "Капітал - Консалтинг» працює з декількома страховими партнерами. Одним, з яких є СК «ВУСО». ВУСО - одна з найбільш динамічних страхових компаній. За час спільної співпраці зарекомендувала себе як активний учасник страхового ринку і надійний партнер для нашої компанії. Також однією з основних і, без сумніву, важливих причин нашого співробітництва є популярність СК «ВУСО» серед клієнтів наших автосалонів. СК «ВУСО» надає унікальні, доступні і в той же час прозорі умови страхування для нашого сегменту автомобілів і, в свою чергу, постійно працює над спрощенням процесів страхових виплат."
Чикал Іван Радуловіч
Заступник директора
ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «НІКО КАПІТАЛ»

  "Вибір Партнера по автокредитуванню в 2012 році був не легким. Серед великої кількості страхових компаній, що діють на території України, однією з найбільш надійних є страхова компанія «ВУСО», яка відмінно зарекомендувала себе на національному ринку страхових послуг. Компанія пропонує послуги високої якості, орієнтуючись на клієнта. Для нас найголовніше в страховому партнері, це якість обслуговування клієнтів банку, високий рівень страхових відшкодувань, виконання своїх зобов'язань за договорами страхування. Банк зацікавлений в якісному обслуговуванні клієнтів банку на ринку страхових послуг і постійно проводить аудит існуючого рівня сервісу страхового партнера, всім цим характеристикам відповідає рівень СК «ВУСО»."
Заяць Олег Миколайович
Директор Департаменту роздрібних сегментів
ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

  "Протягом багатьох років ми успішно співпрацюємо зі страховою компанією «ВУСО», яка відрізняється стабільністю і обов'язковістю в дотриманні договірних відносин. Ми рекомендуємо ПРАТ СК «ВУСО» як колектив професійних фахівців, які надають доступні та якісні послуги автострахування. Ми бажаємо компанії «ВУСО» подальшого зростання і сподіваємось на плідну співпрацю."
Малахова Валерія Василівна
Начальник Департаменту маркетингу та сегментів Центру роздрібного бізнесу
ПАТ «УКРСОЦБАНК»
 

 

Дізнатись про вартість договору страхування