0 800 503 773

loading

СК «ВУСО» - 12 років успішної роботи на українському страховому ринку!

24.09.2013
  Сьогодні, 24 вересня, СК «ВУСО» святкує 12-річчя роботи на українському ринку страхування. За ці роки було зроблено чимало, щорічно нам довіряють свої ризики понад 120 000 клієнтів фізичних осіб та більш ніж 1000 підприємств України. Регіональна мережа СК «ВУСО» налічує понад 45 представництв і відділень компанії, а також понад 150 точок продажу в автосалонах, великих супермаркетах і АЗС по всій території України. СК «ВУСО» є членом наступних організацій: Ліги Страхових Організацій України; Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ); Будівельного Страхового Пулу України; Ядерного Страхового Пулу України, що вказує на надійність «ВУСО» у якості страховика.
  Робота страхової компанії «ВУСО» отримала гідну оцінку від рейтингових фінансових видань, так в 2012 році СК «ВУСО» отримала нагороди «Автостраховик року» та «Лідер Інтернет-продажів у страхуванні» за версією журналу «Банкір». А в рейтингу «Найкращі клієнтські страхові компанії» за версією журналу «Личный счет» - посіла почесне 1 місце. Ми входимо в 20ку кращих страхових компаній за даними «Insurance Top».
  СК «ВУСО» у своїй роботі орієнтується на побажання та потреби клієнтів, а оскільки в сучасному світі вони постійно зазнають змін, ми також повинні змінюватися. Так, для економії часу і грошей наших клієнтів останні кілька років СК «ВУСО» активно розвиває страхування онлайн на офіційному сайті vuso.ua, на сьогодні сервісом онлайн-страхування скористалися понад 20 000 осіб, що говорить про правильний напрямок розвитку компанії.
  Страхова компанія «ВУСО» щиро дякує всім клієнтам, які довіряють нам свій страховий захист і сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю!
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування