0 800 503 773

loading

Подарунки від СК «ВУСО» знайшли своїх власників!

01.04.2013
  Відбулось вручення призів переможцям акції «Вигравай купу подарунків!», яку організувала Страхова Компанія «ВУСО» разом з Корпорацією «Богдан-Авто Холдинг».
.   Нагадаємо, з 23.02.2013 за 10.03.2013 року Страхова Компанія «ВУСО» провела акцію для всіх відвідувачів мережі автосалонів «Богдан-Авто Холдинг» на території України. За умовами акційної програми, кожен відвідувач одного з автосалонів мережі, просто заповнивши анкету, автоматично стає учасником розіграшу iPad і 3-х GPS-навігаторів.
  26 березня 2013 року, шляхом жеребкування були визначені переможці акції. Щасливим володарем iPad 4 став киянин Бережний Андрій Володимирович. А GPS-навігатори Pioneer, оснащені bluetooth-адаптером, відправились у Житомир Ратушинскому Дмитру Павловичу, у Харків - Нікітіну Богдану Ігоровичу і в Луганськ - Глазюку Сергію Леонідовичу. Щасливчики вже отримали свої нагороди та поділилися з нами своїми враженнями.
 
«Мені дуже приємно, оскільки виграв вперше у житті. Я спочатку не повірив, чесно кажучи, але потім все стало на свої місця, одже я дуже задоволений. Зізнаюся, я взагалі не розраховував на перемогу. Дуже часто брав участь у всіляких акціях, і ще не було такого випадку, щоб я щось виграв. А тут просто заповнив анкету і все. Коли мені подзвонили, я подумав, що мене розіграли. Я дуже щасливий! Зараз ще й дитина буде задоволена, коли привезу iPad додому, вона буде шалено рада! Величезне вам спасибі за приз і відмінної роботи!! Бережіть себе!!!»
(Бережной А.В.)
«Мені пощастило! Особливо на перемогу не розраховував. Зайшов в автосалон, був час - заповнив анкету. Не часто доводилося брати участь у конкурсах, ніколи нічого не вигравав, і ось - вперше виграв. Відчуваю радість, звичайно, все-таки річ потрібна, дороги різні ... Спасибі вам велике!»
(Глазюк С.Л.)
 

(Переможець акції Нікітін Богдан Ігорович, м.Харків)
 

(Переможець акції Ратушинська Дмитро Павлович, м. Житомир
 
 

Дізнатись про вартість договору страхування