0 800 503 773

loading

П'ятий переможець акції VUSO отримав 1000 л пального

15.08.2017

   Друзі, повідомляємо, що вперше в нашій акції перемогла дівчина. 14 серпня ми зустрілися з Олександрою Купрієнко з Києва в столичному представництві, щоб привітати, вручити чарівну каністру та дізнатися як їй вдалося перемогти в акції «Купи поліс ОСЦПВ та візьми участь у розіграші 1000 літрів пального».

    Олександра поділилася своєю історією: «Ми з чоловіком — автомобілісти з невеликим стажем. До вибору страхової компанії ми ставимося уважно і такою для нас стала VUSO. У перший раз придбали поліс на заправці WOG, а тепер замовили страховку на vuso.ua. Про акцію ми знали, але навіть не уявляли, що можемо виявитися тими щасливчиками, які отримають 1000 літрів. Цей подарунок нас дуже потішив, тому, що ми любимо подорожувати на авто та є постійними клієнтами цієї мережі АЗК. Дякуємо VUSO за таку акцію для клієнтів!»

   Команда VUSO провела п'ять етапів акції та подарувала клієнтам 5000 л бензину. Ми вирішили продовжити акцію, отримавши теплі відгуки та побачивши радісну реакцію людей. Тому у вересні та жовтні чекайте ще два розіграші! У них візьмуть участь водії, які оформлять поліс VUSO в серпні або вересні — на нашому сайті або в будь-яких точках продажів.

   Всі, хто не встиг взяти участь в акції, ще можуть виграти 1000 літрів пального. Не втрачайте шанс!

Дізнатись про вартість договору страхування