0 800 503 773

loading

Новинка! Презентація позашляховика Hyundai Santa Fe 2013!

03.12.2012
  1 грудня 2012 в місті Києві відбулася презентація позашляховика нового покоління Hyundai Santa Fe 2013.
  «День відкритих дверей» відбувся в автоцентрі «Богдан Авто», на який були запрошені всі автомобілісти та цінителі якісних автомобілів.
  Презентація тривала близько 6 годин в ході, якої надавалися святкові знижки на придбання новинки, а також розігрувалися призи та подарунки від партнерів заходу.
  У кожного гостя, який відвідав автосалон в цей день, була можливість чудово провести своє дозвілля в колі автовласників і однодумців, а також ближче познайомитися з новим Хундай Санта Фе 2013 і провести його тест-драйв.

  Страхова компанія «ВУСО» виступила партнером презентації автомобіля Hyundai Santa Fe 2013 і пропонувала всім щасливим власникам автомобілів Hyundai вигідні та гнучкі страхові тарифи. СК «ВУСО» є однією з найкращих страхових компаній в автострахуванні, володіє широкою продуктовою лінійкою і високою якістю обслуговування клієнтів.
СК «ВУСО» подбає про Ваш спокій і безпеку Вашого автомобіля!
  Професійна команда спеціалістів СК «ВУСО» завжди готова відповісти на всі Ваші питання щодо страхування, порекомендувати оптимальний для Вас набір страхових ризиків, а також розповісти про вигідні акційні пропозиції та страхові програми.
 Отримати додаткову інформацію або оформити страховку Ви можете, звернувшись до найближчого офісу СК «ВУСО», заповнивши заявку на нашому сайті або за телефоном інформаційної підтримки: 0 800 50 37 73.

Дізнатись про вартість договору страхування