0 800 503 773

loading

Найбільша страхова виплата 2012

05.11.2012
  Найбільша на сьогоднішній день виплата по компанії була здійснена в повному обсязі клієнту страхової компанії «ВУСО» ДП «Тютюнова компанія «Хамадей».
  Нагадуємо, що на початку року в Донецьку на території ДП «Тютюнова компанія «Хамадей» у двоповерховій будівлі виникла сильна пожежа, в результаті якої вогнем були пошкоджені перший, другий поверхи та покрівлю будівлі загальною площею 4200 кв.м. Внаслідок чого підприємству було завдано майнову шкоду в особливо великому розмірі.
  Поспішаємо повідомити, що за підсумками оцінки фахівцями страхової компанії «ВУСО» ця подія була визнана страховим випадком. На підставі чого страхова компанія «ВУСО» здійснила крупну виплату в розмірі 16,2 млн. грн. компанії «Хамадей» (м. Донецьк) за договором страхування майна.
  Для порівняння у більшості страхових компаній фактичні річні виплати становлять усього близько 20 млн. грн. Так зокрема, загальна сума страхових відшкодувань виплачених СК «ВУСО» за 6 місяців 2012 склала 74, 6 млн. грн.
  Дані показники дозволяють займати компанії «ВУСО» лідируючі позиції на страховому ринку України. За даними рейтингу «ТОП-100 страхових компаній за розміром страхових виплат за 1 півріччя 2012» страхова компанія «ВУСО» входить у десятку лідерів за страховими відшкодуваннями.
  Внаслідок чого зрозумілий факт вибору страхувальником саме страхової компанії «ВУСО». Оскільки компанія впевнено і планомірно нарощує свою присутність на страховому ринку України.

  Довідка:

  ПРАТ «Страхова компанія« ВУСО» здійснює свою діяльність з 2001 року. Компанія надає всі види послуг з обов'язкового та добровільного страхування фізичних та юридичних осіб.

  СК «ВУСО» є членом МТСБУ (Моторно-Транспортного Страхового Бюро України), ЛСОУ (Ліги страхових організацій України), а також учасником «Ядерного страхового пулу України».

  СК «ВУСО» переможець у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Лідер у сфері автокредитування, автострахування та супутніх послуг - 2012» в номінації «Автостраховик року - 2012» за версією журналу «Банкиръ».
 

Дізнатись про вартість договору страхування