0 800 503 773

loading

Ми - володарі «Кубка Приазов'я»!

19.05.2015

Ми - володарі «Кубка Приазов'я»!

Страхова компанія «ВУСО» з 2013 року виступає партнером ралійного екіпажу, пілотом якого є Денис Сидоров. Завдяки цій угоді молода команда змогли поміняти автомобіль ВАЗ-2113 на швидкісній Mitsubishi Lancer Evo X. На машині такого класу гонщики можуть виступати не тільки на національних змаганнях, а й на чемпіонатах міжнародного рівня.

Будучи першою страховою компанією в Україні, яка стала партнером ралійного екіпажу, СК «ВУСО» хотіла привернути увагу громадськості до проблем безпеки на дорозі. «Наша компанія займає активну позицію на ринку по страхуванню моторних ризиків, тому все, що пов'язано з автомобілями нам цікаво. Враховуючи той факт, що спорт - це, в першу чергу, правила, участю в таких проектах ми хочемо передати посил всім автолюбителям про важливість дотримання Правил на дорозі. А в іншому, завжди хочеться надати підтримку молодим, талановитим, динамічним спортсменам »- заявила Голова правління СК« ВУСО »Олена Мітроніна.

За роки співпраці, страхова компанія «ВУСО» стежила за успіхами екіпажу і намагалася підтримувати його. 14 травня 2015 в Головному офісі компанії в м Київ пройшла зустріч партнерів, на якій відбулося вручення нагород.

У подяку за плідну співпрацю, капітан ралі-екіпажу Денис Сидоров передав СК «ВУСО» одну зі своїх нагород - «Кубок Приазов'я» за перемогу в національній серії гонок. «Я вважаю, що ця перемога - наша спільна заслуга, тому з радістю передаю вашої компанії переможний Кубок» - прокоментував Денис.

У ході зустрічі представники СК «ВУСО» так само привітали Дениса з іншими перемогами за останні 2 роки, їх у екіпажа було не мало. Тільки минулого року команда посіла почесне перше місце в національній серії гонок «Кубок Херсон». Крім того, екіпаж посів третє місце в абсолютному заліку в НГС «Кубок Лиманів» в м.Миколаїв.

Дізнатись про вартість договору страхування