0 800 503 773

loading

Купуй нову Honda Accord, отримуй КАСКО від «ВУСО» в подарунок *!

04.02.2014
  З січня 2014 року Компанія «Хонда Україна» спільно зі страховою компанією «ВУСО» запустила нову партнерську програму. Всі покупці Honda Accord отримають у подарунок страхування КАСКО*. Дія програми обмежена кількістю акційних автомобілів.
  Accord 2013 - це дев'яте покоління популярного в Україні седана. Honda Accord - справжній приклад автомобіля бізнес-класу з виразною представницькою зовнішністю і комфортним просторим салоном, як для водія , так і пасажирів позаду.
  Договір страхування КАСКО, який надається в подарунок при купівлі Honda Accord, має наступнi переваги:

    - Ремонт на гарантійній СТО;
    - Відсутність обмежень у виплаті при порушенні правил дорожнього руху;
    - Єдиноразова виплата без виклику ДАІ в межах 2000 грн;
    - Страхування без урахування амортизаційного зносу деталей;
    - Відсутність обмежень по кількості водіїв;
    - Відсутність обмежень по стажу водіїв;
    - Відсутність відмови у виплаті, якщо страхова пригода сталася в результаті використання шин, що не відповідають порі року;
    - Ліміт на евакуатор - 500 грн;     - Територія страхування: Україна , країни Балтії , Європа (країни - учасники міжнародного бюро «Зелена Карта».

  Деталі, що стосуються оформлення страхового поліса, можна дізнатися у фахівців зі страхування при купівлі автомобіля у всіх офіційних дилерських центрах Honda. Нагадуємо, що оновлена Honda Accord доступна з двигунами об'ємом 2,4 л (180 к.с.) та 3,5 л (280 к.с.). Седан адаптований для українських доріг: він отримав поліпшену передню підвіску для забезпечення м'якої та плавної їзди і хорошої керованості навіть в складних умовах.


 * Під подарунком мається на увазі придбання страхових послуг (укладення договору страхування) за 1 грн.

Дізнатись про вартість договору страхування