0 800 503 773

loading

Кримська ВУСОвка 2012

07.07.2012

Крымская вусовка    В цьому році ми знову провели корпоративний зліт компанії в похідних умовах. На цей раз нас гостинно прийняла сонячна Балаклава. Корпоратив в наметах ми проводимо вже не перший рік, і такий відпочинок став для нашої компанії традицією. Ми вважаємо, що активний відпочинок в дружньому колективі набагато цікавіший і приємніший, ніж традиційний в своєму розумінні корпоратив.

    На час відпочинку Балаклава нагородила нас відмінною літньою погодою. Важко описати словами ту красу природи, в яку ми поринули на ці три дні відпочинку. Тепле прозоре море, яскраве сонце і прекрасне небо, вдень насичено блакитне, а вночі усипане величезною кількістю яскравих зірок. Нас зустрічали навіть дельфіни. Завжди краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому ми приготували для Вас невеликий фотозвіт:

  

 

   Як і попередні наші походи, цей був наповнений радістю і веселим дружним сміхом. Нудьзі не було місця в нашому колективі. Розмістилися ми на прекрасній галявині, що знаходиться в 200 метрах від Чорного моря, розділившись на команди, і протягом всього відпочинку проводили безліч різних веселих конкурсів. Вдень ми купалися в морі, гуляли по красивій місцевості, ходили на екскурсії. Спали в наметах і їли різноманітні, приготовлені на вогнищі, страви, а вечори проводили біля величезного вогнища з піснями під гітару та веселими танцями.

   Але найголовнішим у нашому відпочинку став колектив. Ми не боїмося важких похідних умов, і на корпоративний зліт компанії в Балаклаву приїхали наші співробітники з усіх міст України. Дружний сміх і веселощі йшли з нами в ногу протягом всього відпочинку. На цей час всі забули про власні справи, особисті турботи і різниці в посадах, занурившись в море позитиву, який ми дарували одне одному. Така весела атмосфера зробила нас ще ближчими і дружнішими. Кажуть, сміх подовжує життя ... Так ось цим триденним відпочинком ми подовжили собі життя на довгі-довгі роки

  Повернувшись відпочилими, здоровими і засмаглими, ми одразу взялися за роботу, щоб швидше поділиться з Вами тим позитивом, якого нам вистачить до наступного зльоту компанії.

Дізнатись про вартість договору страхування