0 800 503 773

loading

Краса українок під захистом

27.11.2012
  23 листопада 2012 року в одному з найкращих клубних закладів Донецька в лаунж-барі «Донбас Арени» в Tribunelounge (ТрібунаЛаундж) відбувся фінал конкурсу Miss Sunshine!
  Конкурс проводився серед найкрасивіших і яскравіших дівчат міста Донецька.
  У фінал конкурсу пройшли 10 чарівних учасниць, які демонстрували свою красу і нові колекції донецьких дизайнерів впродовж усієї ночі в ТрібунаЛаундж.

  У фінальній частині конкурсу компетентне журі, у складі якого брали участь: Віктор Гриза, Руслан Мармазов, Андрій Будяк, Андрій Вергазов, Костянтин Кіркарян, визначили переможницю, яка отримала публікацію в журналі «Самые Красивые Украинки» та додаткові призи від партнерів та спонсорів заходу. За одностайною думкою журі переможницею і володаркою титулу «Miss Sunshine» стала Катерина Луценко.
  Страхова компанія «ВУСО» виступила партнером заходу, розуміючи, що молодь це наше майбутнє і нове покоління потребує нашої підтримки, адже в кінцевому підсумку краса врятує світ. СК «ВУСО» є не тільки клієнтоорієнтованою, але й соціально відповідальною компанією. У рамках соціальної активності компанія прагне відкривати дорогу перспективній молоді, не тільки приймаючи їх на роботу як молодих спеціалістів, але й даючи шанс показати та реалізувати себе в різних конкурсах та проектах.
  Українки і в особливості Дончанки на весь світ славляться своєю магічною красою і чарівністю, черговим підтвердженням цьому став конкурс Miss Sunshine. Страхова компанія «ВУСО» пропонує всім представницям прекрасної статі та усім тим, хто турбується про своє здоров'я і безпеку найкращі умови страхування життя та медичне страхування.
Живіть яскраво та насолоджуйтеся кожним моментом, а ми подбаємо про Вашу безпеку!
 Отримати додаткову інформацію або консультацію щодо страхування Ви можете, звернувшись в найближчий офіс СК «ВУСО» або за телефоном інформаційної підтримки: 0 800 50 37 73.

Дізнатись про вартість договору страхування