0 800 503 773

loading

Корпоративному добровільному медичному страхуванню була присвячена зустріч учасників ЗИМОВОГО СТРАХОВОГО КЛУБУ 2019

07.02.2019

Шостого лютого 2019 року  Страхова компанія VUSO  та  «СТРАХОВИЙ МЕДІАТОР» - консалтингова команда, основною спеціалізацією якої є маркетинговий і управлінський консалтинг для організацій і структур, зайнятих в сфері пропозиції та споживання послуг страхування персоналу (ДМС, ризикове та накопичувальне страхування життя, страхування виїжджаючих за кордон) провели засідання традиційного заходу ЗИМОВОГО СТРАХОВОГО КЛУБУ 2019.

Головною метою зібрання стало знайомство із роботою медичного ассистанса  Страхової  компанії VUSO , програмами страхування та з умовами співробітництва з медичними (державними та приватними) закладами.

Гостей привітала заступник голови правління компанії- Ірина Срібна. Пані Ірина презентувала компанію, її досягнення у 2018 році та розповіла про плани розвитку основних видів страхування. Головний акцент було поставлено на розвиток сервісу добровільного медичного страхування.

 Цього разу гостями страхового клубу стали директори HR департаментів та  бухгалтери підприємств, зацікавлених у добровільному медичному страхуванні своїх співробітників, представники ЗМІ. Саме для них було організовано знайомство із медичним ассістансом. Це дозволило учасникам Клубу  зрозуміти, як він працює та впевнитись в тому, що усі заявки опрацьовуються лікарями-консультантам швидко, компетентно та кваліфіковано. В короткий термін застрахована особа отримує можливість викликати або  відвідати лікаря, медичний заклад чи  отримати необхідні ліки.   

 До дискусії долучились і представники інших страхових компаній. Обговорення торкнулося основних тенденцій розвитку медичного страхування, місця страхової медицини в медичній реформі, досвіду страхової медицини та його використання в медичному обслуговуванні населення.

Дізнатись про вартість договору страхування