0 800 503 773

loading

Компанія «ВУСО» відзначила 15-річчя разом з друзями!

27.09.2016

Страховій компанії «ВУСО» — 15 років! Ми відзначили День народження разом із нашими клієнтами та партнерами. Ввечері 24 вересня тисяча гостей зібралася в київському клубі Stereo Plaza на святкове мегашоу.

Спочатку Голова Правління компанії Олена Мітроніна і глава Наглядової Ради Олександр Шойхеденко розповіли, як компанія подолала перешкоди на шляху до успіху і куди вона рухається далі. У своєму виступі вони зробили акцент на зміцненні відносин з клієнтами й партнерами.

Олександр Шойхеденко сказав: «Ми зробимо все для того, щоб завдяки нашій роботі українці менше нервували і переживали, а більше — посміхалися та раділи життю!».

Після офіційної частини розпочалися веселощі: святкове частування, веселі конкурси, оригінальні подарунки і мега концерт. Його почала студія «Квартал 95». Володимир Зеленський привітав компанію з 15-річчям та жартував із гостями. Він поскаржився, що не можна застрахуватися від непопулярних жартів. Але така страховка «Кварталу 95» не потрібна — хлопці підняли настрій всім гостям. Одна справа дивитися їх номери по телевізору, і зовсім інша — з великою і веселою компанією.


Після гумористів на сцену вийшли романтичні рокери «ТІК». Хлопці з Вінниці влаштували естрадно-бомбічний концерт. «Кварталу» публіка дружно аплодувала, а під хіти «ТІК» — танцювала. Мегашоу завершила команда OT VINTA — вона показала, що рок-н-рол живий!


День народження «ВУСО» вийшов класним. Клієнтам і партнерам компанії сподобалося яскраве шоу і спілкування в теплій компанії. А команда «ВУСО» отримала натхнення для втілення своїх планів.

Ми докладемо ще більше зусиль, щоб наші клієнти відчували себе впевненіше і більше раділи життю.

 

 

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування