0 800 503 773

loading

Клієнтам WOG легко та швидко оформити електронний поліс ОСЦПВ

02.04.2018

  Страхова компанія VUSO в партнерстві з мережею АЗК WOG запропонувала новий сервіс клієнтам. Тепер процес обов'язкового страхування автовласників став комфортніше та надійніше. Водії оформляють електронні поліси з такими умовами страхування та юридичною силою, як у паперових бланків, але швидше й зручніше.

Співробітники будь-якого з комплексів WOG, які розташовані в 24 областях України, допоможуть кожному, хто бажає оформити електронний поліс VUSO. Сайт wog.ua підкаже водіям, де знайти найближчий комплекс WOG для заправки якісним паливом, насолоди найкращою кавою та оформлення електронного поліса ОСЦПВ.

«WOG завжди піклується в першу чергу про комфорт клієнтів. Водії їдуть на АЗК за якісним пальним, смачною їжею і відмінним сервісом, який сьогодні передбачає не просто набір базових послуг, а технологічні та інноваційні рішення. Тому ми намагаємося робити процес покупки максимально простим, зрозумілим, комфортним і швидким, як у випадку з покупкою електронного полісу ВУСО. Таким чином, роблячи ставку на технології, інновації та додаткові сервіси, спільно з партнерами ми розвиваємо клієнтський досвід і стаємо для клієнтів лідером у виборі АЗК», - каже Ольга Капустіна, директор з маркетингу компанії WOG.

«За 3 роки співпраці було реалізовано багато успішних спільних проектів з партнером — мережею АЗК WOG. Десятки тисяч Клієнтів оцінили сервіс при оформленні страхового поліса на АЗК, приємні Бонуси, а також сервіс у врегулюванні страхових подій» — зазначив Ярослав Гончарук, керівник проекту мережевих продажів VUSO.

Все, що потрібно водію для придбання електронного поліса, — 10 хвилин для оформлення поліса та мінімальний пакет документів:

• ідентифікаційний код;

• водійське посвідчення або паспорт;

• свідоцтво про реєстрацію транспорту (техпаспорт).

При оформленні електронного поліса автовласник отримує візуальну форму поліса на e-mail, пам'ятку і sms повідомлення з посиланням на сайт МТСБУ, які підтверджують, що він застрахував свою відповідальність перед іншими автомобілістами. Після цього можна перевірити наявність електронного ОСЦПВ

по гарячій лінії 0-800-608-800, на сайті policy-web.mtsbu.ua або скануванням QR-коду на візуальній формі поліса.

Довідка:

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько500 об’єктів по всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Усі нафтопродукти в мережі WOG виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн.

Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE та WOG MARKET.

Страхова компанія VUSO працює на страховому ринку України протягом 16 років, володіє 24 видами ліцензій, з них 8-на обов'язкові та 16- на добровільні види страхування. Компанія представлена в Моторному транспортному страховому бюро України та Української федерації убезпечення.

Дізнатись про вартість договору страхування