0 800 503 773

loading

Другий переможець акції отримав 1000 л пального

19.05.2017

   Друзі, триває безпрецедентна акція «Купи поліс ОСЦПВ та візьми участь у розіграші 1000 літрів пального»! Ми раді повідомити, що чарівну каністру отримав другий переможець — киянин Сергій Осипенко.

   У квітні, перед початком чергового мотосезону, Сергій вирішив оформити поліс ОСЦПВ для свого байка Honda. Оскільки він не знав про акцію VUSO, виграш великого призу став для нього сюрпризом. В той щасливий день він просто хотів скоріше оформити страховку, щоб покататися після зимової перерви.

   «Страховка на машину оформляє мій агент. Коли я зібрався вивезти мотоцикл з гаража, у нього не виходило оформити поліс в той же день. Тому заїхав на заправку WOG на Броварському проспекті та швидко оформив там страховку» — сказав Сергій Осипенко, постійний клієнт WOG.

   Сергію посміхнулася удача — 10 травня сервіс Random.org вибрав номер його полісу з учасників другого етапу акції. 18 травня представники VUSO і WOG привітали переможця та вручили йому талони на 1000 л бензину.

   

   Шановні друзі, виграшним може стати будь-який поліс Автоцивілки VUSO. Наступний розіграш річного запасу автомобільного палива відбудеться 10 червня.

   Купуйте поліс VUSO, беріть участь в акції та вигравайте 1000 літрів пального!

Дізнатись про вартість договору страхування