0 800 503 773

loading

Другий клієнт VUSO виграв 1000 л пального. Хто буде третім?

11.05.2017

   Друзі, триває акція компанії VUSO — «Купи поліс ОСЦПВ та візьми участь у розіграші 1000 літрів пального». Прийшов час оголосити ім'я переможця другого етапу акції.

   Команда VUSO вітає мотоцикліста Сергія Осипенко з Києва з виграшем річного запасу пального! Сергій придбав щасливий поліс на АЗК мережі WOG — партнера компанії VUSO. Як показав розіграш, проведений 10 травня з допомогою Random.org, Сергій виграв чарівну каністру з 1000 л бензину.

   Байкери кажуть: «життя гарне, якщо їдеш не поспішаючи». Ми доповнимо приказку «і не хвилюєшся про пальне». Сподіваємося, що мотосезон 2017 року буде незабутнім для Сергія Осипенко завдяки 1000-літровому призу. А іншим автомобілістам та мотоциклістам нагадуємо, що в травні проходить третій етап нашої безпрецедентної акції. 10 червня відбудеться черговий розіграш річного запасу пального серед людей, які придбають поліс ОСЦПВ.

   Купуйте поліс ОСЦПВ в представництві VUSO, партнерській точці продажу або на сторінці, щоб брати участь в розіграші 1000 л пального.

Дізнатись про вартість договору страхування