0 800 503 773

loading

Ближчим часом тарифи на автострахування не збільшаться.

19.07.2011

     Нещодавно в прес-центрі інформаційного агенства  « ЛІГАБізнесІнформ» було проведено круглий стіл, під час якого учасники страхового ринку розглянули ряд питань, присвячених найбільш актуальним проблемам.
     Проаналізувавши стан ринку, страховики України дійшли висновку, що ближчим часом тарифи на автострахування не збільшаться. Крім того, можливе зменшення тарифів на стрхування КАСКО припустив В’ячеслав Черняховський – голова комісії по страхуванню Українського товариства фінансових аналітиків. Що ж стосується автоцивілки, то учасники круглого столу запевняють, що ціна на поліси не підніметься. Навпаки, існує тенденція до невиправданого заниження цін самими страховиками. І це – реальна загроза для страхового ринку. Мова йде про демпінг на рину ОСЦПВ (автоцивілка). Негативні наслідки штучного заниження цін на страхові продукти з метою залучення клієнтів позначається не лише на страховиках, але в решті решт і на страхувальниках. Адже не зібравши достатню суму страхових платежів, компанія не здатна виплатити відшкодування. Генеральний директор Української федерації страхування Галина Третьякова закликала страхувальників не орієнтуватися на низьку ціну страхового полісу , адже показник якості роботи й надійності СК – страхова виплата.
     Директор Київського представництва Пат СК «ВУСО» Олег Черняк порушив питання про особливості продажу продукту ОСЦПВ та якість обслуговування клієнтів: «Як обов’язковий вид страхування, продукт ОСЦПВ не передбачає варіативності умов договору зі сторони страхових компаній. Тому єдине, в чому можуть конкурувати СК, щоб залучити клієнта – це якість та платоспроможність. Філософія «ВУСО» заснована на клієнтоорієнтованості, тому ми намагаємося вести жорсткий контроль за роботою наших співробітників. Оскільки значна частина полісів поширюється саме завдяки страховим агентам, їх добропорядність та професіоналізм вкрай важливі для нашої компанії.»

Дізнатись про вартість договору страхування