0 800 503 773

loading

Автоцивілка: що готує нам вересень?

25.06.2011

 

      З 18 вересня 2011 року планується внести зміни до Закону України « Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – Закон) на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування». Завдяки цьому Закон стане коротшим та простішим для сприйняття.
     Новий Закон дозволить водіям не викликати працівників ДАІ у разі дорожньо-транспортної пригоди, якщо обійшлося без загиблих та травмованих. Тож учасникам ДТП достатньо буде спільно скласти повідомлення про подію без участі представників ДАІ. До речі, бланки повідомлень про ДТП надаватимуться страховою компанією разом з полісом автоцивілки.
     А от щодо терміну дії договору, то планується видавати поліси ОСЦПВ, строком на один рік. Свобода вибору – від 15 днів до 1 року – залишиться покупцям «Зеленої карти».
     Процес оформлення полісу суттєво має полегшити виключення із Закону статті 15, де йдеться про типи договорів. З осені поточного року в полісі зазначатиметься лише конкретний транспортний засіб, за кермом якого відповідальність водія вважається застрахованою.
     Таким чином, зміни в Законі мають зробити придбання автоцивілки простіше, а сам Закон – зрозуміліше для страховиків.


Дізнатись про вартість договору страхування