0 800 503 773

loading

Акція ! «Сплачуй страховку онлайн и вигравай кишеньковий фотопринтер!»

13.03.2014
  Страхова компанія « ВУСО» з 12 березня по 10 травня 2014 включно проводить акцію: «Сплачуй страховку онлайн и вигравай кишеньковий фотопринтер!». За умовами акції кожен клієнт, який купить й оплатить страховку онлайн автоматично стає учасником розіграшу 3-х сучасних кишенькових фотопринтерів LG PD 233.
  Замовляйте поліс ОСАГО (автоцивілку), договір страхування КАСКО, КАСКО - mini, зелену карту, договір туристичного страхування, страхування від нещасного випадку або майнового страхування, оплачуйте онлайн і вигравайте подарунки.
  Розіграш призів відбудеться 11.05.2014 р., призи будуть розігруватися шляхом «сліпого» жеребкування.
  Список переможців буде опубліковано на офіційному сайті СК «ВУСО» vuso.ua 12.05.2014 .
  Головна перевага можливості оплати онлайн полягає в тому, що клієнти, купуючи поліс автоцивілки (ОСЦПВ), мають додаткову перевагу - при оплаті банківською картою поліс починає діяти вже із завтрашнього дня, незалежно від того, коли клієнт отримав оригінал страхового поліса на руки, і він може спокійно їздити, знаючи, що його відповідальність вже застрахована.
  Ознайомитися з детальними умовами акції ви можете тут, також одержати докладну інформацію про акцію можна за телефоном 0 800 503 773 (цілодобово, безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів) або поставивши запитання онлайн - консультанту у правому верхньому куті нашого сайту.

 

 

 

 

Дізнатись про вартість договору страхування